Futbolu hiç böyle görmediniz! İşte 3D maç...

CHIP Online
27-10-2009, 16:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Futbol hayranları bu maçı ağızları açık izledi. İşte futbol yayınında bir ilk...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/futb ... e-3d-mac_16046.html

Resimlerle: FIFA 2010'dan müthiş kareler

Meksika'nın başkenti Meksika şehri, dünyanın en ilginç futbol maçlarından birine ev sahipliği yaptı. Azteca stadyumunda pazar günü yapılan maç dünyanın ilk 3D yayınlanan maçı oldu. Amerika ile Guadalajara arasında oynanan maçta Amerika, Kolombiyalı futbolcu Aquivaldo Mosquera'nın erken gelen gölüyle maçı 1-0 kazandı.

Maçı izleyenlerin yorumları da hayranlıkla dolup taştı. 25 yaşındaki futbol seyircisi Claudia Fernandez "İnanılmazdı! Filmleri 3D olarak izlemiştim ama bir futbol maçını hiç böyle izlememiştim. Harikaydı! Çok daha heyecanlıydı" dedi.

Guadalajara ve Monterrey'deki hayranlar maçı yerel sinemalarda 3D olarak izlediler. Televisa, final maçlarını da 3D olarak yayınlamayı planlıyor. Bu esnada sizlere daha önce aktardığımız 3D televizyon yayınları da yolda.

Tüm konu: Futbolu hiç böyle görmediniz! İşte 3D maç...

İzleyin: Çoook komik futbollll

Resimlerle: FIFA 2010'dan müthiş kareler

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Maçları 3D izlemek ister misiniz?

Kara Şövalye
28-10-2009, 07:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,959 mesaj

Kim istemez ki 3D olarak izlemeyi ? Film olarak Dünyanın Merkezine Yolculuk izlemiştim ve süperdi..

_hEro
28-10-2009, 13:20   |  #3  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,428 mesaj

Henüz hiç 3d video izleme fırsatım olmadı. Gün gelir bende giderim 3d sinemaya :)
Maçları izlemeyi çok isterdim.