galaxy minide 3 g programlada kapanmıyor

kuruwa
05-10-2011, 17:28   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,438 mesaj

önceden avea tt ner aracısı oldugu 500 mb vardı baktım sonradan acayıp para gidiyor  bende vodofon hattımda 8 tlık 3 g actım ama apn programı avea nın 3g sını kapatırken vodofonun kapatmıyor tıklayınca 2 3 sanıye kapanıp tekrar acılmakta tamam sınırsız ama 100 mb dan sonra hız düşüsü var artık kapanınca bataryada uzun gitmekte bir nepze ..bu neden kapanmıyor ve hangı program tam mudahale edebilir

firaristt
05-10-2011, 17:55   |  #2  
firaristt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,194 mesaj

Ben SGS kullanıyorum ve mobil ağ ayarı bölümünden paket veri kullan'dan tik işaretini kaldırırsanız düzelir :) veya daha basit bir şey istersen de açma kapama tuşuna basılı tut paket veriyi kapat yaparak da iptal edebilirsin :) Yok hala olmuyorsa uçak moduna al 1dk kadar bekle sonran sonra uçak modunu kapat öyle dene :)

kuruwa
06-10-2011, 10:23   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,438 mesaj

BASKA BİR PROGRAMLA DIREK PAKET VERİ KULLANANA GEÇİŞ YAPIYOR ORDAN KAPATIYORUM MECBUR AMA VODOFONDA NEDEN OLMUYOR PROGRAMLARLA ONU ÇÖZEMEDİM AVEA DA DİREK TEK TIK LA OLMAKTA İDİ  AVEADAN YEDIGIM KAZIKLARDAN KAPATTIRDIM ZATEN GERÇI UCU BANA DOKUNDI MALİYET OLRAK AMA OLSUN YETER VALLA DEVLETSİZ ÜLKE GİBİ SOYUYOLAR RESMEN KIMSEDE TIK YOK 500 MB İNT VAR 3G WATC DOGLA TAKIP EDİYORUM GENEDE KOTA ASILMIS DEMEKTELER 1 DEFA ASTIM KABUL AMA SONRASINDADA AYNI 8 LİRA FATURA GELECEK ALT TARAFI BASLADI 16 İLE 22 ARASINDA GELMEYE BAYİSİNİ GİDİP NE SORSAM MUSTERI HİZMETLERINI ARAYINIZ NEDEN PARALIDA ONDAN İNTTEN KAPATTIRDIM BENDE SİTESİNDEN