GALAXY s22 Ultra ONE UI 5.1

kilimli65
26-02-2023, 23:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Telefonum GALAXY s22 Ultra, Türkiye garantili ONE UI 5.1 ara yüz yazılımı Telefonuma geldi ve yükledim. Telefonumu sıfırladım ve yeniden başlattım. Bazı olumsuzlukların olduğunu tespit ettim. Youtube platformunda Hem s22 hem s23 modellerde ONE UI 5.1 ara yüz tanıtım videolarında edindiğim izlenimde  

• 1- Galeriden bir resmin içindeki objeyi veya bir fotoğraftaki kişiye ait görüntüyü yeni ONE UI 5.1 ara yüz ile gelen ve parmağı resim üzerine basarak mevcut olan resmin içindeki objeyi kesip bir çıkartmayı elde ediyorsun. Çıkan çıkartmanın Üstündeki Menüde a) Kopyala b) Paylaş c) Kaydet seçenekleriyle, Bu Özellik maalesef telefonumda çalışmıyor.
  • 2- Telefonda açılan herhangi bir sayfayı sol üst köşeden ya’ da sağ üst köşeden tutup çapraz çektiğinde sayfayı istediğin ebatta küçültüyorsun. Bu özellikte telefonumda maalesef çalışmıyor.

Bunlara mukabil Hava durumu sayfasını tam ekran yaptığınızda aşağıya doğru  çekince sayfanın orta kısımlarında bulunan Hava Radar haritaları mevcut değil. Maalesef buda benim telefonumda görünmüyor.

Acaba yanılıyor’ muyum yoksa iddia ettiğim gibimi. Bu konuda Samsung Galaxy s22 telefon 5.1 arayüzüne sahip konuya vakıf olan arkadaşlar görüş belirterek bizleri bir nebze olsun aydınlatabilirlermi. Saygılarımla

kilimli65
27-02-2023, 21:21   |  #2  
OP Taze Üye
6 mesaj

Yanıtlayacak kimse yokmu??

excel_mustafa
27-02-2023, 21:48   |  #3  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,445 mesaj

bu güncellemeler ara geçiş güncellemeleri olduğundan böyle ufak tefek hatalar olabiliyor. düzeltme güncellemelerini beklemekten başka yapacak bir şey yok malesef.

kilimli65
28-02-2023, 16:00   |  #4  
OP Taze Üye
6 mesaj

Yanıtın için teşekkürler.