Gizli Dosyaları Nasıl Açabilirim?

HPQ-User
30-05-2008, 23:31   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

siyer sormuş:
Gizli dosyalari açamıyorum gizlemeyi iptal etmeme rağmen tamam'ı tıkladıktan sonra tekrar giriyorum ancak aynı şey oluyor.Bir değişiklik olmuyor.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Dell İnspiron 6400 Xp professional servis pack 2 version 2002 intel CPU Pentium Dual-Core İnside  T2130 1.86 Ghz 781 Mhz 1.49 GB RAM

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

corleone74
04-06-2008, 21:12   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

hemen söliyim. az önce de bi arkadaşa aynı konuyla ilgili bilgi vermiştim. sorun şu amvo, kavo yada tavo virüsleri. başlat-msconfig-başlangıç a bak. orda amvo yada kavo isimlerinden birini görecek misin. eğer görüyorsan şu adresten programı indir http://download.bleepingcomputer.co...ComboFix.exe açıklamasını da yapayım:

) Bilgisayarınız normal kipte açıkken güvenlik yazılımlarınızı geçici olarak devre dışı bırakın.

2) Combofix.exe yi masaüstünüze indirin ve oradan çalıştırın..Vista kullanıyorsanız yazılım üzerinde sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır”a basarak çalıştırın.

3) Karşınıza bir uyarı penceresi gelecek. Çıkan tüm uyarılara “Evet” veya “Yes” deyin. İşlemin bitmesini bekleyin.

4) Bu aşamada klavye veya mouse’a dokunmayanız. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza bir metin penceresi gelecek.

Son olarak işlem bittiğinde bir rapor penceresi gözükecek.. Ondan sonra işlem tamamlanmıştır..