gprs bağlanmıyor

icakmak
20-07-2007, 22:30   |  #1  
icakmak avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
195 mesaj

nokia 6630 telim gprs ve wap bağlantısı kuramıyor ayrıca mms de gönderip almıyor gerekli ayarları yaptım hatta sorunun telden kaynaklandığını sanıp servise bile götürdüm tamir sonrasında bütün testlerden başarıyla geçtiğini söylediler ama halen telefonum bildigin okuyor bağlanmaya çaıştığım zaman paketveriyok şebeke hizmetlerini kontroledin diye bi hata mesajı veriyor Masum

benersince
21-07-2007, 08:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj

telefonun verdigi hatada bu dogroltuda şimdi hangi oparötörükullanıyorsan orayı arayıp müşteri hizmetlerine mms ve gprs balantılarını açmalarını isteyeceksin

mms alamamanınj bir başka sesbebide ki bana olmuştu eger hattında kontür yada ödenmemiş faturan var ve hattın aramaya kapalı ise mms bir sonraki kontür yüklemene kadar pasif durumda oluyor

saygılar

Koray Kocaman
21-07-2007, 18:37   |  #3  
Koray Kocaman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,876 mesaj

Şebekeniz hangisi ise MMS ve GPRS ayarlarını iste telefonuna gelsin kaydet kullanmaya dvm et.

icakmak
22-07-2007, 08:42   |  #4  
icakmak avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
195 mesaj

arkadaşlar sağolun yardımlarınız için çok teşekür ederim sorunu çözdüm gprs wap ayarlarını yaptıktan sonra operatörü arayıp müşteri hizmetlerinden ayarları aktifleştiriyormuş telefon ayarlı olsa bile oprator aktifleştirmeyince tel bağlanmıyormuş

benersince
27-07-2007, 07:53   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj
benersince
telefonun verdigi hatada bu dogroltuda şimdi hangi oparötörükullanıyorsan orayı arayıp müşteri hizmetlerine mms ve gprs balantılarını açmalarını isteyeceksin
saygı