Grundig Gnb1570 ekran kartı sorunu lütfen bakın

birdokuz05
14-01-2012, 18:35   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Bilgisayarı bir arkadaşım 9 ay önce arçelik bayisinden aldı 2 ay sonra askere gitti ve bende ondan aldım faturası falan filan her şeyi duruyor son 3 ay öncesine kadar gayet memnundum bilgisayarımdan fakat 3 ay önce format attırmak zorunda kaldım garantiyi aradım ve format süresini 1 ay söylediler gerek görmedim ve tanıdığım bildiğim bir bilgisayarcıya format atması için bilgisayarımı bıraktım ertesi gün aldım pek fark etmedim ama ekran kartımın modeli; ati mobility raedon hd 5470 fakat intel(R) hd Graphic gözüküyor aygıt yöneticisinde ve intelin driverı yüklü anakartı değiştirip eski ve kötü bir anakart taktı desem yapacak bir insan değil bilgisayar performans konusunda baya bir geriledi en basidinden sürekli oynadığım knight online isimli oyunda bile takılmalar yavaşlamalar yaşadım. Ben kendim format attım ve atinin sitesinden ekran kartına uygun driverı indirip kurdum fakat aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcısı sekmesi altnıda 2 adet birim görünüyor ve bunların adı ise; Standart VGA Grafik bağdaştırıcısı ati diye her hangi birşey yok ben nerde yanlış yaptım ?? ve bunun en kolay çözüm yolu nelerdir. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın

djkarakartal
14-01-2012, 19:05   |  #2  
djkarakartal avatarı
Üye
59 mesaj

Bence sen format attırdığın yerin güvenlik kamerasını bir incele bılıyorsun devir bozuk kımın ne yapacagı belli olmuyor.
Git format attırdıgın yerle konus adamlarda konusmalarında eğerki sıkıntı sezersen bunu yap.

birdokuz05
15-01-2012, 13:28   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

Bu benim için en son seçenek olmalı