Guest Pass Key

Der Metzgermeister
31-03-2007, 13:19   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
74 mesaj

selamlar sormak istediğim şu yeni bir world of warcraft paketi satın aldım ve oynayan arkadaşlar bilirler kutunun içinden bir aylık ücretsiz oyun hakkını da sana veren standart ürün anahtarın yanında bir de "guest pass key" adlı bir arkadaşına oyunu denemesi için vermen düşünülerek eklenmiş on günlük ücretsiz deneme anahtarı eklenmiş fakat bunu verebileceğim herhangi bir arkadaşım yok (evet evet biraz asosyalim Göz kırpma ) aslında online oyun dünyasıyla alakalı başka dostum yok dahası açgözlülük yaparak [:I] bu süreyi de kendime saklamayı da tercih ederim ama şu var biliyorum ki bu deneme süresi bitiminde muhtemel kişi oyunun orijinal versiyonunu almayı tercih ettiğinde sana bir aylık ücretsiz oyun süresi yükleniyor ve o da paketinden çıkan yeni anahtarını sisteme ekleyerek bu on günlük süre sonunda kaldığı yerden devam ediyor bense farklı olarak elimdeki iki koddan önce bu on günlük deneme anahtarıyla başlamak ve sürenin sonunda da pakette ayrıca bulunan bahsettiğim standart kodu da üzerine ekleyerek toplamda kırk günlük bedava oyun süresini kullanmak istiyorum anlayacağınız hepsini kendime saklamak amacım ve merak ediyorum bunu deneyen arkadaşlar mümkün müdür Sinsi

Son Düzenleme: Der Metzgermeister ~ 31 Mart 2007 13:21