güvenlik merkezi hizmetlerini acamıyorum

HPQ-User
01-05-2009, 02:34   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ibo-simsek sormuş:
oncelıkle calısmalarınızda basarılar dıler kolay gelsın dıleklerımı ıletmek ıstıyorum vısta starter programı kullanıyorum orjınal vista programı ama guvenlık merkezı hızmetlerını acamıyorum denetım masasından guvenlık merkezıne gırıyorum ama bır turlu acamıyorum guvenlık hızmetı acılamıyor mesajı cıkıyor. ben ınternet baglatalı yanı ocak ayından ıtıbaren chıp dergısının mutdelası oldum ve her ay alıyorum subat ayı 1004 programı kacırdım nasıl temın edebılırım e-maılle ıletırmısın, posta ıle parasını gonderırım bırde sızın hergun cıkan sıtenızde ucretsız programlarınız takıp edıyorum ve cok memnunum ama gıeveayda etkınlestırmede keyde (serıal ) almada sorun yasıyorum ve benım gıbı herkezde sorun yasıyor her programda kurduktan sonra bızden e-maıl adresı ıstese olurmu lutfen bazı programlarda ıstıyor her porgramda ıstesın bızde yazalım e-maıl adresımıze gelsın gıeway rıca edermısınız yada sız bır actıvıte setubu olusturup her programda yayınlarmısınız cok rıca edıyorum ve sız degerlı yonetıcının vaktını caldıgım ıcın sızden ozur dılıyorum son olarak ben ms-dos komutlarını cok merak edıyor ve takıp etmeye calısıyorum ama bılınen degıl bılınmeyen butun komutları nasıl bulabılırım yardımcı olabılırmısınız sımdıden tesekkur eder calısmalarınızda basarılar dılerım cenab-ı allah sızden ve tum calısma arkadaslarınızdan razı olsun sagolun

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
asus pg5gc-mx1333 anakart
ıntel pentıum dual cpu E2200 ıslemcı 2.20 ghz
2 gb ram
asus eax1550 512 mb ekran kartı
wındows vısta starter ısletım sıstemı (orjınal)

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; GTB6; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30618; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0; Dealio Toolbar 3.4)

bektash
01-05-2009, 03:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,997 mesaj

Dos Komutlarına Buraya Tıklayarak Erişebilirsiniz !

nonpasaran
01-05-2009, 10:34   |  #3  
nonpasaran avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,216 mesaj

neresini açamıyorsun? defender ımı,güvenlik merkezini mi,güvenlik duvarını mı,yoksa güncelleme merkezini mi?yoksa hepsi birden mi açılmıyor daha çok bilgi verirseniz...?