Hack saldırısı

-MHG-
08-10-2010, 17:31   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
641 mesaj

Modem şifresini değiştirirsin.WPA2 ile ayarlarsın
WPA2 şifrelemeyi deneme ile haftalarca,aylarca belki yıllarca olursa kırılır.
Koy şifrene "@ _ , ; : . - * ? ! ' ..." gibi karakterler wireless'inin güvenliğini de sağlamış olursun.

XXXXXXXXXX
24-12-2011, 17:18   |  #27  
OP Yeni Üye
39 mesaj

uzun zaman sonra chip e, hesabıma girince çocuk aklıyla nekadar saçma şeyler yazığımı farkettim.
Haklıydınız, kendi kendime hackerlik oynamışım. Mesaja bakınca kendimden utandım. Biri bana bunları söylese baya gülerdim herhalde :D

Şimdi pc den anlıyorum(gerçekten, hackerlik felan saçma şeylerle uğraşmıyorm), visual studioda program yazıyorum :D

Konu nasıl siliniyo bulamadım yanlız. Biri söyleyebilir mi?

faceman
24-12-2011, 17:36   |  #28  
faceman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,591 mesaj
Alıntı: XXXXXXXXXX  
uzun zaman sonra chip e, hesabıma girince çocuk aklıyla nekadar saçma şeyler yazığımı farkettim.
Haklıydınız, kendi kendime hackerlik oynamışım. Mesaja bakınca kendimden utandım. Biri bana bunları söylese baya gülerdim herhalde :D

Şimdi pc den anlıyorum(gerçekten, hackerlik felan saçma şeylerle uğraşmıyorm), visual studioda program yazıyorum :D

Konu nasıl siliniyo bulamadım yanlız. Biri söyleyebilir mi?

yoksa bunu yazan hacker mı Ağzı kulaklarına varıyor.geçde olsa anlamışın konu silinmez çünkü yorum yapılmış,yorum yapılmış konuyu ancak denetmen siler :)

cesursavcı
24-12-2011, 21:23   |  #29  
cesursavcı avatarı
Yıllanmış Üye
1,052 mesaj

AYNEN ÖYLE ŞİFREYİ DEĞİŞTİR BİR DAHA GİREMEZ BİDE COMODO DEFENSE KUR ..

Alıntı: mcafee23 ayrılmıştır  
kimsenin sana saldırdığı falan yok bence birisi wireless modemin üzerinden internetini kullanıyor.
o ADMIN$'de bilgisayar adı değil windows'un standart paylaşım adıdır.Her bilgisayarda bulunur.
cmd'de net share yazın görürsünüz;her bilgisayarda ADMIN$ C$ D$ gibi paylaşımlar çıkar.
Bunlar uzaktan yardım için açılmış paylaşımlardır.Ancak sadece ağ yöneticisi bunlara erişebilir.

Sen kendi kendine hackercılık oynuyorsun.Ama yaş da müsait normaldir.

XXXXXXXXXX
25-12-2011, 10:48   |  #30  
OP Yeni Üye
39 mesaj

Neyse silmek yetkililere kaldı artık :D
Hepsini geçmişe gömelim boşverin :D Şu konuya yardım edebilecek olan var mı?:
https://www.chip.com.tr/forum/vb- ... itleme_t228255.html