Hangi keylogger veya spy v.b.?

vioxx
04-08-2011, 19:26   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Merhabalar,

Benim 1 tane kızım var ve kızımın bilgisayar başında ne yaptığını, sevgilisi varmı ve kimlerle ne konuşuyor öğrenmek istiyorum acaba bunun için ne yapabailirim kızım farketmeden?Bir tane shareware süresi uzun olan yada ücretsiz bir keylogger,spy gibi 1 program önerebilirmisiniz? Bunun için mozilla google chrome yada başka tarayıcıda benzer özelliklerde 1 eklentisi olan tarayıcı yada eklenti varmı? Bana önerebileceğiniz programın görünmez,sistem kaynağını minumum tüketen 1 program olmasını istiyorum,ve bu programın içinde herhangi zararlı bir yazılım olmasın istiyorum,yani programın beni gözleyip başkasına bilgi sızdırması v.s. istemiyorum sadece bu bilgisayarda çalışssın ve hiç bir dosyaya ve belgeye,bilgisayara en ufak zarar vermesini istemiyorum, çünkü içinde yedekleyemeyeceğim kadar bilgi var iş yerindeki çalışanlarla ilgili ve aile resimlerimiz v.s.. Bu programın böyle olmasını istiyorum çünkü kızım benim bilgisayarımı kullanıyor ve bilgilerimin çalınmamasını ve sızdırılmamasını istiyorum.Eğer paraya kıyın 1 tane alın diyorsanız 1 program için para vermeye pek bütçemiz yetmeyecek vea ayıptır söylemesi birazda krizdeyiz. Hangi prgoram yada fikri öneriyorsunuz acaba?*Özellikle diyorum bu bilgisayarımda işyerindeki arkadaşlar ve ailemizle ilgili benim için önemli bilgiler var,bunlara zarar vermeyecek zararsız 1 yazılım istiyorum,Bilgisayardaki dosyalar yedekleyemeyeceğim kadar çok,Yardımlarınızı esirgemeyiniz

Kapalı Hesap (200174)
04-08-2011, 19:31   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

ücretsiz böyle bir program bulamazsın yalnız tamamen türk yazılımı olan bu programı tavsiye edebilirim dediğim gibi ancak 1 saat gibi bir süre kullanabilirsin lisansını alınca tam kullanabilirsin.....
http://www.tamindir.com/program/ ... %28Keylogger%29.htm
15 Günlük Kullanım ve 60 Dakikalık Oturum Limiti
Kullandım bilgisayarda ne yabılıyorsa heb kaydediyor sen sadece şifreni girip loglara bakman kafidir
kurulumda şifre ayarlıyorsun senden başka biri eğer farkederse tabi programı herkes farkedemez bilgisayarla haşır neşir biri zor çözer varlığını
Kaldırmak isterlerse şifre ister kaldırılamaz
Dosyalarını silmeye çalışsalar silemezler program fileste dosyası yok bulsada şifre ister silmeye yani programda ne yabmaya çalışırsa her defasında şifre girin layn diyor BeğendimKahkaha
Şifre unutursan formatlamaktan başka çaren yoktur bunuda unutma

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (220004) ~ 04 Ağustos 2011 19:38
faceman
04-08-2011, 19:38   |  #3  
faceman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,591 mesaj

bende bunu önercektim ama çok güvenli değilmiş die duydum doğrumudur kesko ?

Kapalı Hesap (200174)
04-08-2011, 19:42   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: faceman  
bende bunu önercektim ama çok güvenli değilmiş die duydum doğrumudur kesko ?
ben kullandım lisansı ile güvenilir bence..üretici firmada çok destek oluyor..
tek bir sorunu var antiler rahat bırakmıyor..
oda devamlı aktif oldundan program keylogger olarak görüyormuş ama bi zarar etmiyor sisteme Kahkaha

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (220004) ~ 04 Ağustos 2011 19:43
lunaticium
04-08-2011, 20:50   |  #5  
lunaticium avatarı
Yıllanmış Üye
603 mesaj

Konuyu açan arkadaşa Sadece tek bir kelime söylemek istiyorum "Faihill".

hLL57
04-08-2011, 23:25   |  #6  
Taze Üye
9 mesaj

arkadasım bu keylogger iyidir ss filanda alabilirsin http://www.actualspy.com/download.html

vioxx
06-08-2011, 18:57   |  #7  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: faceman  
... önercektim ama çok güvenli değilmiş die duydum..
Yazıdığımda belirttiğim gibi güvenli bir şey istiyorum güvenli değil ise önermezseniz sevinirim.Mutlu
Peki başka şey varmı keylogger olması şart değil tüm yazıdıklarımı okursanız anlarsınız...