Hata veriyor

HPQ-User
12-02-2009, 22:53   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

yurdakulyasak sormuş:
usb aygıtı tanınmıyor diye bir hata aldım... hatanın ayrıntılarına bakınca kod 45 hatası verdi. internetten araştırdım ve söylenen herşeyi yaptım ama sürekli bu usb aygıtı tanınmıyor hatası verdi. aygıt yöneticisinden sürücü güncelledim falan olmadı. sonra format attım ama yine düzelmedi hala telefonu taktığım zaman bu bilgisayarda ki usb aygıtlarından bir tanesi çalışmıyor deyip benim telefonu tanımıyor dolayısı ile ben telefonun içine giremiyorum. daha öncesinde böyle bir sorun yoktu... ne yapmam gerekiyor sorun ne olabilir

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
usb aygıtı tanınmıyor diye bir hata aldım... hatanın ayrıntılarına bakınca kod 45 hatası verdi. internetten araştırdım ve söylenen herşeyi yaptım ama sürekli bu usb aygıtı tanınmıyor hatası verdi. aygıt yöneticisinden sürücü güncelledim falan olmadı. sonra format attım ama yine düzelmedi hala telefonu taktığım zaman bu bilgisayarda ki usb aygıtlarından bir tanesi çalışmıyor deyip benim telefonu tanımıyor dolayısı ile ben telefonun içine giremiyorum. daha öncesinde böyle bir sorun yoktu... ne yapmam gerekiyor sorun ne olabilir

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; FunWebProducts; .NET CLR 2.0.50727)

Banned
12-02-2009, 23:04   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Sorun oldukça basit aslında. Telefonununuzun ya jak kısmında sorun var itice oturmuyor yada usb kablosunda. Bunu teyyit etmek için cihazı başka bir bilgisayara takmanız yeterlidir. Eğer direk açar veya sürücüsünü yüklemenizi isterse sorun bilgisayarınızdan, aynı hatayı verirse kablnuz yada bağlantınızdanır.