Hayatımın Bilgisayarını Arıyorum

HPQ-User
13-03-2009, 01:30   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

yarmagül sormuş:
Arkadaşlar bir bilgisayar aşığıyım .Utanmasam bilgisayarımı yatarken koynuma alacam .Hayatımın bilgisayarını arıyorum nerede bulabilirim . Nasıl bir bilgisayardır . Kasesi ne renktir . Göreniniz bileniniz olursa bana haber versin

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
Toplama Tasarım

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; tr; rv:1.9.0.7) Gecko/2009021910 Firefox/3.0.7

Banned
13-03-2009, 01:39   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Anlaşılan daha bekarsınız. Yoksa asla bilgisayarla yatağa girmek istemezsiniz.

Ne yaparsanız yapın meraklıysanız istediğiniz mükemmel isteme ulaşamazsınız. Çünkü her ay birkaç donanımların çok daha iyisi piyasaya çıkıyor. Meraklsınız içini acıtır, keşke bekleyip onu alsaydım düşüncesi, deeee bunun sonu yok ne yazık ki. Onun için en iyi bilgisayar sizin ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayandır.

Son olarak sakın bilgisayarınızı koynunuza alıp yatmayın, sabaha ya elektrik çarmasında siz yada üzerine yatılmasından o rahmetli olmuş olur.

Ahmet_79
13-03-2009, 01:41   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj
khramn
Anlaşılan daha bekarsınız. Yoksa asla bilgisayarla yatağa girmek istemezsiniz.

Ne yaparsanız yapın meraklıysanız istediğiniz mükemmel isteme ulaşamazsınız. Çünkü her ay birkaç donanımların çok daha iyisi piyasaya çıkıyor. Meraklsınız içini acıtır, keşke bekleyip onu alsaydım düşüncesi, deeee bunun sonu yok ne yazık ki. Onun için en iyi bilgisayar sizin ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayandır.

Son olarak sakın bilgisayarınızı koynunuza alıp yatmayın, sabaha ya elektrik çarmasında siz yada üzerine yatılmasından o rahmetli olmuş olur.

BeğendimBeğendimBeğendim