HDD ye Neler Oluyor ?

RaidenRozz
28-12-2013, 10:52   |  #1  
RaidenRozz avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
48 mesaj

Merhaba Arkadaşlar 

Benim Sorunum Şu Masaüstü Bilgisayarım Var Bilgisayar bi Ağırlaştı Ondan sonra Windows Xp Formatı Attım Bi Kaç gün Düzgün Çalıştı Yine aynı Şekilde Ağırlaştı bilgisayarı Açıyorum İlk Başta Hıphızlı Bir Şekilde açılıyor Sonra Harddisk Kendini Bırakıyor Resmen Hiçbir Işığı Yanmıyor Google Chromeyi Açıyorum Veya Herhangi Bir Şeyi 5 Dk Felan Bekliyoruz Ondan Sonra Harddisk Kendine geliyor Açıyor Yine bozuluyor Fakat Bu Sorun Güvenli Modda Yok Gayet Hızlı Güvenli Mod da Anlamadım Ne Oluyor Tekrar Tekrar Format attım yinede Bi Gelişme Olmadı Lütfen Yardım 

blackwhite
28-12-2013, 11:49   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 2
80 mesaj

HDD Test ve RAM Test programları ile önce ikisini de bir test et derim.  Ardından windowsu yeniden kurduysan kendi orjinal driverları ile donanımı tanıt. Yapabiliyorsan anakartın biosunu da güncelle derim. BU adımları yaparsan illa parçaların birinde sorun bulursun. Yoksa da yoktur..Belki yanlış birşey yapıyorsundur.

RaidenRozz
28-12-2013, 12:23   |  #3  
RaidenRozz avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
48 mesaj

Hep format atıyorum Hiç Böyle sıkıntı Yaratmıyordu İlk Defa Böyle Oldu Bilgisayarımda Virüs oldugunu Düşündüm Combofix Bile yaptım Zaten Herşeyi Güvenli Modda yapabiliyorum normal Modda Pc Kendini Hiç yormuyor Güvenli Mod Gayet Hızlı 

Xx_HaCkEr_xX
30-01-2014, 15:46   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
71 mesaj

hdd bios ile uyusmuo kuzey köprüsü temiz hdd ve bios gitmiş gardassss

excel_mustafa
30-01-2014, 21:34   |  #5  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,446 mesaj

hd tune indir helath ve error scan testlerini yap.