HDD yi kurtarabilirmiyim ???

Bersan
17-05-2010, 23:18   |  #1  
Bersan avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
515 mesaj

Arkadaşlar 5 gündür HDD den dikkatini yoğunlaştırınca duyabileceğin bir ses çıkıyor (sürtünmeye benziyor) o ses ne zaman çıksa PC nin mouse bile donuyor. fakat güvenli modda iken ( bu yazıyı yazdığım mod) hiçbir sorun olmuyor sorun HDD de ise güvenli mod niye donmuyor. formatla düzelecek bir sorundur umarım...

infoman
17-05-2010, 23:51   |  #2  
infoman avatarı
Yıllanmış Üye
2,884 mesaj

c: üstüne gel
sağ tıkla
özellikler
araçlar
Şimdi denetle
2 kutucuğuda işaretle
başlat
evet
bilgisayrı yeniden başlat
bekle....

RunDLL.eXe
18-05-2010, 00:13   |  #3  
RunDLL.eXe avatarı
Taze Üye
17 mesaj

HDD'den konu acılmısken .

Eski diskim calısmıyor dönmüyor. Kurtarılma ıhtımalı nedir bilmiyorum cok ugrastık ısyerınde bır cozume ulasamadık .Piyasadada ucuk rakamlar dolasıyor.

HDD'min tekrar çalışmasını saglayabilecek kişiye " Ücret Talep Etmeden Websitesi " yapacağım duyurulur. 

mcafee23 ayrılmıştır
18-05-2010, 02:34   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj
Alıntı: RunDLL.eXe  
HDD'den konu acılmısken .

Eski diskim calısmıyor dönmüyor. Kurtarılma ıhtımalı nedir bilmiyorum cok ugrastık ısyerınde bır cozume ulasamadık .Piyasadada ucuk rakamlar dolasıyor.

HDD'min tekrar çalışmasını saglayabilecek kişiye " Ücret Talep Etmeden Websitesi " yapacağım duyurulur. 

motorda sorun yoksa aynı marka ve model bir hdd'nin kartı takılarak sorun çözülebilir.
Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama Mecidiyeköy'de ki profesyonel veri kurtarma işi yapan bilgisayarcılar bu işi çözer ama astarı yüzünden pahalıya gelir.Verilerin önemi yoksa bu işe kalkışmayın

Son Düzenleme: mcafee23 ayrılmıştır ~ 18 Mayıs 2010 02:36
RunDLL.eXe
18-05-2010, 22:40   |  #5  
RunDLL.eXe avatarı
Taze Üye
17 mesaj
Alıntı: mcafee23  

motorda sorun yoksa aynı marka ve model bir hdd'nin kartı takılarak sorun çözülebilir.
Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama Mecidiyeköy'de ki profesyonel veri kurtarma işi yapan bilgisayarcılar bu işi çözer ama astarı yüzünden pahalıya gelir.Verilerin önemi yoksa bu işe kalkışmayı
İlgin için teşekkürler . Bilgilerim önemli kart henuz bulamadım bulursam denemeyi dusunuyorum. HDD western digital.