henüz bunu çözen bulunamadı

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
burhan
07-11-2004, 09:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

bir şirketee çalışıyorum bütün bilgisayarlar bir ana bilgisayara bağlı sunucum bazı kısıtlamalar yapmış   denetim masasını kaldırmak gibi D sürücüsünü kaldırmıs bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

Son Düzenleme: burhan ~ 28 Kasım 2004 14:19
ReaL_isT
08-11-2004, 18:10   |  #2  
Yıllanmış Üye
457 mesaj

Biraz daha detay vermen gerekiyor.denetim masası ve bilgisayarım dan başka tam olarak nelere kısıtlama getirmiş?

hımm "windows tuşu + R" kısayolunu dene bakalım "çalıştır" geliyormu. Geliyorsa olay çözülmüştür.

Birde masa üstünü sağ tıklamayı engellemişmi? engellememiş ise yine olay çözülmüştür.
"Sağ tıkla\Yeni\Kısayol" yolunu izle ve kısayol olarak "c:" yaz. yada istediğin bir sürücüyü

Banned
09-11-2004, 01:26   |  #3  
Banlandı
366 mesaj

Arkadaşın bunu koyduğuna göre vardır bir sebebi.Bunun aşmanın bir yolu var ama burda cevap verirsek forum kurallarına aykırı davranırız.Ha Crack sormuşsun ha bunu ne farkı var...

Banned
09-11-2004, 09:28   |  #4  
Banlandı
1,133 mesaj

Bu tip uygulamalar eğer bir yönetim serveri yoksa Tweak Üzerinden yapılır
Bir server varsa Active Drictory üzerinden yaparsın gibilerinden fakat
konu illgal

Thunderbold
29-11-2004, 01:55   |  #5  
Üye
90 mesaj

Neden illegal???
Biz şuanda hangi forumdayız..?
Yayınlarında ;
Şifre kırmanın tüm inceliklerini anlatan,
İnternet ortamında karşı makineye girmenin yollarını açıklayan,
"Undergraund" isimli hacker dünyasını ve taktiklerini anlatan özel sayı yayınlayan,
"Patronlarınızdan gizli sörf" , "anonim e-mail yollama" gibi dosyalarla okuyucusunu karşısına çıkan,
derginin yani CHIP Dergisinin forumu değil mi burası???
Neden illegal olsun ki...?
Bu arada ;
Yukarıdaki açıklamayı yazarken yapılanlardan şikayetçi olduğum için değil , konuyu daha iyi aktarmak için yazdım..
Bekliyoruz???
Bu iş nasıl oluyomuş , bi zahmet anlatıverinde biz de bilelim arkadaşlar...

ragga_f16
01-12-2004, 19:45   |  #6  
Üye
51 mesaj

arkadaş sen sadece herhangi bir klasor içerindeyken klasorler seceneğini aktif et sana istediğin sürücüye girmek artik mumkun+hehangi bir kısayol uzerinde sağ tuş özellikeler ve ardından hedef bul dediğin zaman sana bir sürücü daha acılır