hız yavaşlaması

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
viking20
22-09-2005, 17:23   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

PC de AD-AWARE,MİCROSOFT ANTİSPYWARE VE KASPERSKİ kuruluydu birde ANTİ VİR.'i CD'den kurdum.işte olan oldu İ.EXPLORER' in HIZI gitti-geberdi,hız diye birşey kalmadı, mecburen geri ANTİ-VİR.'İ(ÇOK SEVMEME RAĞMEN )KALDIRDIM.ŞİMDİ HIZ ESKİYE DÖNDÜ.NE YAPAYIM?ANTİ VİR.'İ de çok severim?

Banned
22-09-2005, 19:11   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
153 mesaj

şöyle birşey söyleyim bukadar çok güvenlik yazılımını birarada kullanırsan olacak olan budur işte.windows ölü gibi çalışır.sadece tek bir güvenlik yazılımı kur.aynı anda çoklu güvenlik yazılımı kullanmandaki amaç nedir?bunu sorduğum için umarım kızmassın.daha iyi güvenlik sağlayacağını düşünüyorsan yanılıyorsun.programlar çakışıyor.tek antivir yada kaspersky kullan.eğer sadece mcafee kullanırsan bu yazılımların hiçbirine ihtiyaç duymassın.

Der Rote BaroN
23-09-2005, 13:35   |  #3  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

mercan kardeş, sadece mcafee kullanırsan başka hiçbir şeye ihtiyaç duymazsın demişsin. Bu, evrensel bir gerçek değil ki. Subjektif yorumlarımızı 'kesinlik' ifadeleriyle kullanmayalım.

tonic
23-09-2005, 14:51   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

kaspersky kullanıyorsan antivir kurmana gerek yok kaspersky ondan daha iyidir bana göre... zaten 2 tane antivirüs kurman fazla gelir...

Banned
23-09-2005, 15:33   |  #5  
Banlandı
153 mesaj

kargaşa çıkarmanın anlamı yok yeni çıkan yazılımlardan kimsenin haberi yok herhalde.mcaffe yazılımının birçok versiyonu var hangisini dediğimi nereden biliyorsun.microsoft antispyware zaten bir işe yaramıyor.adaware'ın yaptığı işleri artık antivirüsler nerdeyyse tamamen yapmakta.ve lisanslı yazılım yerine korsan kullanmak akıllıca değil.korsanda bir sorun yaşadığınızda yada ücretsizlerde destek nasıl almayı düşünüyorsunuz.kaspersky lisanslı olursa iş değişir.fakat kaspersky pek okadarda iyi değil.kullandığı kaynakların hakkını veremiyor.mcaffe 32 mb ramle çalışır.ve kaspersky 2006 kadar kuvvetlli.bu konular artık sıktı.bu tip konuların sonucu formlarda mevcut zaten.birdaha açmanızın anlamı nedir anlamıyorum.mcafee yazılımının suite olmayan sürümün denedikten sonra cevap verirseniz iyi olur.ve bu yazılım güçsüz pc donanımları düşünülerek yazılmış durumda.ve ayrıca ben kendim kurduğum sistemlerde hep tek yazılım kullanırım ve lisans yenileme zamanına kadarda sorun çıkmıyor.lisansın süresi bittiğinde sorun çıkmayacağınıda garanti etmiyorum.

viking20
23-09-2005, 19:16   |  #6  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

sorunuma katılım gösteren arkadaşlara teşekkür ederim.