Hızlı A1 Almanca Sertifika Kursu: Start Deutsch 1

a1ci
26-04-2011, 14:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Aile Birleşimi için Vize başvurusunda bulunacak arkadaşlara gönderiyorum bu yazıyı.
Epeydir uğraşıp 4 kez sertifika sınavına girdikten sonra Altın Geçit Yabancı Dil Kursunu buldum ve hafta 5 gün gün de 4 saat sınava hazırlandım.

haftanın her günü ders aldık ve sınava girdiğimizde gözetmenler bizim grubun Altın Geçit te ders alıp almadığını sordular. Cevap tarzımız ve kendimize güvenimiz nerede ders aldığımızı gösteriyordu.

İnanılmaz bir yer, sıcak ortam, her türlü soruna yardımcı olan bir kadro. Benim gibi başarılı olup Almanya yolunu tutmuş arkadaşlarım listesi sitelerinde var.

Benim yolumu açtıkları gibi onların yolları da açık olsun.
Aramak isterseniz 0312 417 87 45
www.altingecit.com

cassano238
10-12-2012, 14:49   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
26 mesaj

Almanca kursuna infolang dil okullarında gidilir bence..Hem de derslerine devam ettiğin surece eger kuru gecememıs olsan bıle aynı kuru ucretsız olarak tekrar alabılıyosun..Kaç kurs bu öğretim kalitesini verebilir ki?

ahmetb123
29-11-2016, 14:00   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

almanyada yaşabilimem için konsolosluğa gittiğim zaman bu sınava girip sertifika almam gerektiğini söyledi
ve yaptığım uzun araştırmalar sonucunda istanbul lisan merkezinde a1 almanca kursu almaya karar
verdim hem fiyat hem kalite olarak onları tercih ettim, Hocamızın bizleri sırf sınava yönelik çalıştırması
ve benimde gayret göstermemle birlikte sınavdan 83 aldım. İstanbul Lisan Merkezini herkese öneririm