hızlı başlat

history83
14-02-2009, 12:15   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
758 mesaj

arkadaşlar geçtiğimiz gün "program kalkmadı" başlıklı açtığım konuda çözüme ulaşamadığımız için format attım.format sırasında sanıyorum başlat menusu yukleniyor kısmında olsa gerek bir dosyayı cd den kopyalayamadı.bende yoksayıp devam ettim.şimdi pc de çok elzem ihtiyacım olan hızlı başlatı formattan sonra menu çubuğuma koyamıyorum.menu çubuğu özelliklerinde hızlı başlatı gösteri işaretlememe rağmen çıkmıyor.aynı şekilde  etkin olmayanları gizle işaretli olmasına rağmen gizlemiyor.ama benim için hızlı başlat çok önemli.nasıl yüklerim bunu yeniden?Ağlıyor

ufuk_35
14-02-2009, 17:03   |  #2  
Yıllanmış Üye
800 mesaj

Tune up 2009 da repair wizard ile bi deneyin isterseniz. Yeni bir cd almanız gerekli gibi duruyor.

history83
14-02-2009, 20:41   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
758 mesaj

cd de bişey yoktu gündüz kurdum hiç sorun yaşamadım.fakat biçimlendirmeden kurduğumu hatırladım yeniden xp yi bu kez c diskimi biçimlendirerek kurdum.fakat işte bu sefer hata verdi.sorun yoktu cd de ama yine de sabah sorunsuz kullandım diye akşama bozulmayacağinin da garantisi yok.cd bozulmuş olabilir evet neyse.
yalnız komiktir hızlı başlat daha programlar kurulu olmadığından çıkmıyormuş:) yavaş yavaş hızlı başlat kısayollarım geldi.fakat arkadaşlar masaüstünü göster varya hani tıklayınca masaüstüne dönüyor o yok.onu nasıl ekleyecem oraya?