Hostingte Dolandırılan Arkadaslar

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
mr_boombastic
21-06-2005, 10:36   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Merhaba arkadaşlar.
Ulkemizde o kadar dolandırıcı ortaya cıktıki duzgun firma bulmak bi o kadar zor.Cunku hangi fimaya elini atsan dolandırlıyorsun.
Bende bu işe girdiğim zaman bende dolandırılmıştım.Yenileri kandırmak daha kolay oluyor.
Belki bilirsiniz ben hosting yardim sitesi actım.Ben oraya yeni bir bolum ekliyip dolandırıcı siteleri yayınlatmak istiyorum.Acaba herkes bildiği dolandırıcı siteleri ve isimleri yazabilirmi?
Amac su ki artık kimse dolandırılmasın.... www.hostingyardim.com

mrcplus
21-06-2005, 20:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
564 mesaj

ya benim bildigim bir tane vardi ama ismini unuttum hatırlarsam o site ismini veririm..

Bu arada cidden konu dışı olacak ama siten bana yardımcı oldu bir host buldum sponsor olacak:).Teşekkürlerimi sunarım siteyi açtığınız için:).

kolay gelsin...

mr_boombastic
22-06-2005, 00:40   |  #3  
OP Taze Üye
17 mesaj

Biliyorum.Biz kullanıcılarımızın sponsor bulmasından sonrada onların yanındayız.Sizinle ilgilenmek bize daha fazla guc veriyor.Eger bir sorunla karsılarsırsanız hemen bize haber verin.

sonkursun
22-06-2005, 16:58   |  #4  
Taze Üye
3 mesaj

var olmazmı arkadaslar seve seve hemde  www.linehost.net adamlar öyle bir iş anlayısı varki nedesek bilmiyoruz mesela bir arkadasımız bundan 1 sene önce bir kaç adet domain alıyor ve zaman sonra bu arkadasımız hosttundan memnun olmayıp bir baska host firmasıyla anlaşıyor  ve malum domainlerin süresi bitimine doğru enteresan garipsel olaylarla karşılaşıyor arkadasımız 15 ytl karşılığı domainlerinizi uzatırız deniliyor buraya kadar herşey güzelde ilk aldığın günden bu zamana kadar gecen zaman zarfı içerisinde defalarca domain şifrelerini istesede bir türlü verilmiyor bir takım yalansal sözlerle avutulumaya çalışıyor ve onlinenic.com firmasından gerekli açıklama geliyor domain almış oldugunuz firma sizin domainlerinizi kilitlemiş ve son söz o aldıgınız firmada bitiyor deniliyor ve arkadasımız sonkez firma ile görüşüyor diyorlarki eve tbiz kilitledik gerekirse biz üstümüze alacağız domainleri zaten bir whois çekildi  ne görebilim maşallah adamlar arkadasımızın sokak adresine varana kadar tüm bilgilerini değiştirip kendi bilgilerini yazmış oldugunu gördük ve sasırıp kaldık doğrusu düşünsenize sadece kurban arkadasımız değildir akla geliyor yüzlerce kişinin isim hakkınıa tecavüz ediyorlar bizim kanaatimizce ve şu soruyu birde kendiniz sorun kendinize pls ekmek kazanıyorsunuz ve işleriniz yolunda gidiyor ve bir kaç kendini bilmez kişi veya kişiler ekmeğinizle oynayıp sizi mağdur ediyor kısacası buda bu tarz hosting firmalarının görülmeyen ve bilinmeyen yönleri bu tarz firmaları allaha havale ettik edeceğizde pls daha mantıklı hareket ediniz dileğile  saygılarımla SoNkUrSuN

khan.cross
09-07-2005, 12:54   |  #5  
Taze Üye
9 mesaj

Nasıl olur bu? Gercektan acayip bir olay.
Bu konunun üzerinden daha cok bilmek isterım, çünki ben şu an bir hosting servis ariyorum. Şirketin esaz mı sahtekiyar mı nasıl ögerenebilirim?

Lütfen acıklayın.

Khan