hotmail ileti sayfası

HPQ-User
15-10-2009, 11:26   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

foto sormuş:
Merhaba.
hotmail adresime giriyorum.Gelen iletiye bakmakiçin tıklayınca karşıma Novo no MSN Hotmail?
Descubra uma forma segura e rápida de enviar e-mails - É GRÁTIS!
Tenha toda segurança para o seu email!
Ajude a manter sua caixa de entrada livre de contaminação com filtros avançados contra spam, além de verificação e eliminação de vírus.
Fique conectado e compartilhe suas emoções.
Envie e receba emails de qualquer conexão com a Web. Compartilhe emoções com uma enorme caixa de entrada de 1 GB e a capacidade de enviar até 10 MB de arquivos ou fotos.
Comunique-se do seu jeito!
Divirta-se personalizando email para amigos e parentes. Com emoticons, assinaturas, opções de plano de fundo, estilos de fontes e de layout exclusivos.
Criar uma conta MSN Hotmail diye ve dahası olan bir sayfa çıkıyor.hotmail adres ve şifremi girmemi istiyor.
Benim korkum acaba hatmail hesabımın şifresimi çalındıki böyle bir sayfa açılıyor.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
intel(R)Pentium(R)4cpu3.20ghz3.20ghz504MB RAM

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/532.0 (KHTML, like Gecko) Chrome/3.0.195.27 Safari/532.0

Süleyman.
15-10-2009, 11:33   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

"Hack"lenmemiştir büyük ihtimalle, eğer adresinize girebiliyorsanız. Bu Portekizce açılış sayfasının gelmesi eski bir "bug". Ben tam çözüm önerisi henüz görmedim. Ama Google'da "hotmail Portekizce açılış sayfası" şeklinde ararsanız epeyce sonuç gelecektir.

teknohat
15-10-2009, 11:35   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,494 mesaj

Araçlar > seçenekler > güvenlik. Ekrandaki ilk maddenin yanındaki işareti kaldırın. Sorununuz büyük ihtimalle düzelecektir.