hotmailden posta göndermeyi sınırlama?

osmanlisultani
02-06-2011, 01:42   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 3
71 mesaj

Hotmail adresimden listemdeki tüm kişilere arada sırada çeşitli linkler gidiyor ve bu linkleri tıklayan arkadaşlarımın bilgisayarlarına virüs,spyware falan giriyor. Bunu engellemenin bir yolu var mı,yani benden izinsiz giden bu gönderileri engellemmin bir yolu var mı? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Not: Arkadaşlar bana mail hesabımı kapatmamı önermeyiniz: Zira o benim ilk göz ağrımdır:(

osmanlisultani
04-06-2011, 00:10   |  #2  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 3
71 mesaj

Bu konuda bir fikri olan var mı?

mesut85u
16-10-2011, 21:22   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
20 mesaj

hotmail yardım'dan hotmaile mail kutunu temizlemelerini rica et. ayrıca kendi bilgisayarından virüs temizleme programı ile bilgisayarımı temizle. sorun hallolucaktır.

ayrıca bir tüyo!

kendine afillisinden bir gmail ya da yahoo hesabı aç. hotmaile gelen maillerini bu adrese yönlendir. açtığın yahoo ya da gmail hesabın üzeinden sana gelen maillerine cevap yazabilirsin (hem de hotmail adresin ile).
ayrıca hotmail hesabına tekrar virüs bulaşırsa listendeki kişilere mail gitmemesi için hotmaildeki adres defterini sil. adres defterin sadece yeni açtığın yahoo ya da gmail hesabında olsun.

bu sayede hem hotmail adresini gmail ya da yahoo güvencesi ve kalitesi ile kullanmış olur hem de hotmail adresini değiştirmemiş olursun.

farukfb
03-01-2012, 17:00   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

süper bir fikirmiş ben bu yöntemi kullanacağım((: