HP 4280 yazdırma biriktiricisi !

fenerista
19-08-2008, 01:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar yazıcı taramayapıyor, kpopyalama yapıyor ama normal çıktı alımında acayip bir sorunla karşılaşıyorum,
Sayfa sayısı( yazdırma biriktiricisinde  şimdi "yok" yazıyor eskiden "3/1" yazıyordu ve normal de yazdırdığım dökümanın sayfa sayısı  "1", yani ben bir sayfalık birşey yazdırıyorum orda yanlış yazıyor. Boyut yazıyor 80kb benim dosyamın boyutu 1kb yani sallıyorDeli. Bir ara yine xp kurduğumda bir şey yazdırdığımda sağ alttaki yazıcı simgesi çıkmıyordu ve hiç bir sorunda yoktu yazdırmalarımda[:@] ve bu yazdırmalarımda şu an yazdır diyorum en üstten 1, 2 satır yazıp bırakıypor ve 3-4 dk geçiyor. Yani hiç bir şey yazdıramıyorum edit...

bu seferde acayip karakterleri en üste yazıp diğer sayfalara geçiyor(yazı 1 sayfa aslında:))

Yine çıktı bu lanet problem

Sürecüleri bvista xp toplam 10 kere kurmuşumdur herhalde, kurulumdaki kurallarına uyuyorum bundan bir problem olduğunu sanmıyorum.

(bu arada yazdırma biriktiricisi benim anakart asus un programı olan olan pc probe II 'nin açılmasınıda engelliyormuş(abnormal termination hatası:9))

Son Düzenleme: fenerista ~ 19 Ağustos 2008 23:07
Ahmet_79
20-08-2008, 00:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

aynı yazıcı bendede var benzer bi sorun bende yaşadım sorunun kaynağı driver cd si bozukmuş başka bi arkadaşımdada aynı yazıcıdan vardı onun cd sini aldım şimdi hiç bir sorun yok

fenerista
20-08-2008, 11:35   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
ahmet79
aynı yazıcı bendede var benzer bi sorun bende yaşadım sorunun kaynağı driver cd si bozukmuş başka bi arkadaşımdada aynı yazıcıdan vardı onun cd sini aldım şimdi hiç bir sorun
İnternetten de indirdim ama olmadı aygıt yöneticisinde ki 2 yer var ieee 1284 mü ne neyse dot 4 bağlantısı gözüküyor bu neyin nesi bende bir usb 2.0 kablosu alıcam bakim neolacak.