Hp dizüstü sürücü yardım lütfen

kalevra21
10-03-2008, 04:29   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
96 mesaj

slm arkadaşlar.

laptoba format atmak zorunda kaldım ve şimdi ekran kartı sürücüsünü bulamıyorum hiç bir yerde.

bi iki dosya buldum fakat hata verdi heralde yanlış dosya diye.

dizüstünün modeli

hp omnibook xt6200 serisi , mobility m6 ( ekran kartı, formattan önce bakmıştım )

bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz lütfen çok acil.

Banned
10-03-2008, 10:49   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

İŞletim sisteminizi yazmamışsınız:
xp sürücüleriniz linkte var.

Kapalı Hesap (34907)
10-03-2008, 11:05   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

khramn
Arkadaşım ,ARKADAŞ XP veya vista belirtmemiş senin verdiğin link XP için Ben XP,VİSTA seçeneğini arkadaşa bırakalım derim. İşletim sistemin XP veya vista kurmak HewlettPackard= http://welcome.hp.com/country/tr/tr/support.html
linki tıkladığında açılan pencerede Destek ve sürücüler altında sürücü ve yazılım indirin seçeneğini işaretleyip laptopunuzun modelini HP OmniBook xt6200 Notebook PC yazıp ileri seçeneğini seçip daha sonra açılan sayfadan işletim sistemini seç ve devam .kolay gelsin...

kalevra21
10-03-2008, 18:06   |  #4  
OP Üye
96 mesaj

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim ama ben hp nin kendi sitesindeki sürücüleri yükledim bi iki tanedi yüklenmedi hata verdi tekrar indirdim yine hata verdi ama yinede bi işe yaramadı yüklediklerim.. ekran kartı sürücüsünü başka yerde bulamazmıyız ati nin sitesinde mobility m6 diye aradım bulamadım..
yardıııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
bu arada işletim sistemim xp pro

Banned
10-03-2008, 20:21   |  #5  
Banlandı
5,777 mesaj
kalevra21
arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim ama ben hp nin kendi sitesindeki sürücüleri yükledim bi iki tanedi yüklenmedi hata verdi tekrar indirdim yine hata verdi ama yinede bi işe yaramadı yüklediklerim.. ekran kartı sürücüsünü başka yerde bulamazmıyız ati nin sitesinde mobility m6 diye aradım bulamadım..
yardıııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
bu arada işletim sistemim xp
Kardeş sistem diskinin sürücü harfi ne. C değil hemi. Sistem diskinin sürücü harfi C değilse birçok sürücü kurulmayıp hata veriyor. Bunları başka şekilde kurmak gerkiyor. Sen kendi sürücüsü kurulmadı diyorken aklıma o geldi.Öyleyse söylede hemen halledelim.

Kapalı Hesap (34907)
11-03-2008, 09:28   |  #6  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Not: Bazı yükleme yönetimi ve hızlandırma yazılımı dosya yüklemeleri sorunlara yol açabilir. Lütfen dosya yüklerken sorun yaşıyorsanız yükleme yönetimi yazılımını devre dışı bırakın.

kalevra21
11-03-2008, 19:19   |  #7  
OP Üye
96 mesaj

c ve d var ama ben windowsu c ye kurdum zaten diğer sürücüler yüklendi bi tek ekran kartı sürücüsünü bulamadım bulduğumda yüklenmedi tekrar indirmeme rağmen.. ve yükleme yönetimi yazılımını nasıl devre dışı bırakırım...

Banned
11-03-2008, 20:47   |  #8  
Banlandı
5,777 mesaj

sürücüyü sağ tıklayıp winrarla çıkartın. Aygıt yöneticisinden ekran kartınızın olduğu kısma gelip sağ tıklayıp sürücüyü seçip sürücüyü güncelleştir seçeneğinden çıkartmış olduğunuz dosyanın içerisinden sürücü yükleyici dosyayı bularak ileriyi seçin bu  şekilde yükleme çalışın bazı setuplu sürücüler standart yüklenmde proplem çıkartıp bu şekilde sorunsuz yüklenebilmektedir.

kalevra21
14-03-2008, 18:39   |  #9  
OP Üye
96 mesaj

saolun arkadaşlar yardımlarınız için ben sürücüyü buldum sorunum halledildi..