hp pavilion 1150 et ACİLL YARDIMM

dmvicdan
08-03-2009, 02:46   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

ARK..ürünü yeni aldım.sistemi yeniden kurmak zorunda kaldık..ürünün uzaktan kumandası çalışmıyor..kumandada sorun yok..bu kumandanın driveri varmı??ne yapmam gerekiyor?yardımlarınız için teşekkürler

Banned
08-03-2009, 03:03   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

hp pavilion 1150 siz bu ürünü aldınız ve yeniden kurmak zorunda kaldınız öylemi. Sorsam acaba diski bölmek için mi yeniden kurdunuz, kurulumda kendi recovey seçeneği ile kurulum yapmayı neden seçmediniz, formattan önce recovery dvd seti neden oluşturmadınız, oluşturduysanız neden sürücüüzü oradan yüklemiyorsunuz, kurduğunuz işletim sistemi nedir, hangi işletim sistemie ait ürücüleri arıyorsunuz ? Son olarak xp için tamamı yok ama mevcut tüm sürücüleriniz aşağıdaki linkte. Hangi işletim sistemini kurduysanız ou seçip,sürücülerinizi indirebilirsiniz.

dmvicdan
08-03-2009, 21:15   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

ilgin için teşekkürler..vista ultimet yükledim..zaten sorun disk bölümünü paşlatırırken recovery dosyasını silmemden kaynaklandı..uzaktan kumanda şimdi çalışmıyor..bilgisayar almıyor?driver mi yüklemek gerek??recovery dvd si oluşturdum ama hoşuma gitmediğinden yüklemedim..bilgisayar yavaş çalışıyordu şimdi daha iyi kumanda dışında..

Banned
08-03-2009, 21:45   |  #4  
Banlandı
5,777 mesaj
dmvicdan
ilgin için teşekkürler..vista ultimet yükledim..zaten sorun disk bölümünü paşlatırırken recovery dosyasını silmemden kaynaklandı..uzaktan kumanda şimdi çalışmıyor..bilgisayar almıyor?driver mi yüklemek gerek??recovery dvd si oluşturdum ama hoşuma gitmediğinden yüklemedim..bilgisayar yavaş çalışıyordu şimdi daha iyi kumanda dışında..
Denemedim ama umarım kasa üzerindeki lisans anahtarı işe yararda en azından hazır lisanslı siseminizden olmuş olmazsınız. Sürücüleriniz (kumanda sürücüleri ve sisteminizle beraber gelen yazılımlarınız linkte mevcut.

Kumanda sürücünüz bunlardan biri olmalı.

Hepsini kurun, sonuçta sisteminizi daha iyi kurmanız için sorunzuz olduğu garanti edilmiş sistem sürücüleriniz. Kurulumdan sonra kumanda çalışacaktır.

dmvicdan
10-03-2009, 23:06   |  #5  
OP Taze Üye
4 mesaj

sagol..teşekkürler..

Banned
10-03-2009, 23:09   |  #6  
Banlandı
5,777 mesaj
dmvicdan
sagol..teşekkürler..
İşlem tamam mı? Bilgi vermemişsiniz. Umarım yardımcı olabilmişisdir.

dmvicdan
14-03-2009, 09:38   |  #7  
OP Taze Üye
4 mesaj

oldu hallettim problemi..sagl