hp pavillion 2500et web cam problemi

HPQ-User
08-12-2009, 12:00   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

adomax sormuş:
bu laptop u alma sebebim,HDMI tv çıkışlı olması ve filmleri tv  den seyredebilmemdi. web cam yeni aldığımda ilk başta çalıştı,HDMI lcd TV ye bağlandığında cam düzgün çalışıyordu.ayrıca tv ye görüntü aktarımı vardı fakat ses tv  den çıkmıyordu. daha sonra ki araştırmalarımda ses ve görüntü aktarımını sağladım ve norton gohost backup ını aldım.bir süre sonra webcam açmamaya başladı.webcam düzgün çalışıyor göründüğü ve cam yanındaki mavi lambası yandığı halde siyah cam görüntüsü ile açmamaya başladı..2 kere sevisine yolladım.ilk geldiğinde çalışan cam.tv ye bağladığımda yine çalışmamaya başladı.tlf. ile destek hattından aldığımsürücü yrd.ile de sorun çözülmedi.tekrar servise yolladım.son geldiği gün çalıştı...norton virüs 3 aylık demo program vakti bittiği için kaldırdım..web cam i kontrol ettim(huyunu bildiğim için)çalışmamaya başladı.daha önceki tlf. la yardımda bana söylenen ve int.gönderilen driver leri kaldırıp yüklüyorum  yine çalışmıyor.bios güncellemesi,ekran kartı yeni driver yüklemesi,hatta norton ghost backup yaptım..önceden hem web cam hemde HDMI bağlantısında ses ve görüntü aktarımı problemsiz çalıştığı zaman alınan zamana geri yükleme yaptığım halde yok. çalışmıyor.tekrar servise yollamam birşeyi çözeceğini zannetmiyorum.bu sebeble size başvurdum.tşk.05333380813 adnan türk.

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
Hp pavillion dv 2500 notebook pc   windows vista home premium
işilemci:intel(R)core(TM)2 Duo CPU T7500@2,20GHz 2,20GHz
ram:2,00 GB
sistem türü :32 bit   servis pack 2
ACPI x 86 tabanlı bilgisayar
NVIDIA Ge Force 8400 M Gs  ekran kartı
Hp Web Cam

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729)