HTC One X SONY Xperia S

ebutalip96
18-05-2012, 22:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Ben telefon alacağım ama sony mi,htc mi alsam bilmyorum.

Qromodynmc
18-05-2012, 22:33   |  #2  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Htc One X çok hoş bir cihaz,Xperia sde çok hoş açıkçası,Zor bi seçim olsa gerek :) Eğer ben bu seçimi yapacak olsaydım sanırım sadece fiyatlarına bakar ona göre seçerdim çünkü geriye kalan her alanda 2 cihazda çok iyi.

infazci6100
18-05-2012, 23:48   |  #3  
infazci6100 avatarı
Yıllanmış Üye
1,108 mesaj

bende tam bunu düşünüyorum kara kara :D donanımlar falan asla sorun olmaz  ikisindede.tamammen senin begenine bütcene kalmış.

amt.shn
19-05-2012, 00:24   |  #4  
amt.shn avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
57 mesaj

sony experia s kullanıyorum güzel bir cihaz tavsiye ederim.
htc kullanmadım kötülemek yanlış olur  ama fiyat olarak htc 1,900 kvk sony experia s 1,500 netcell kara senin.

REdbLACKI
23-05-2012, 17:50   |  #5  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
654 mesaj

Bende bu iki telefon arasında kaldım :(  özellikler nerde ise ayni ONE X 4 ÇEKER;S İKİ ÇEKER ben oyun için kullanmayacağim için çekirdek sayisı o kadar da önemlli değil benim için.Daha çok fotoraf için (ki ONE X 8mp.S 12mp.) ve muzik,internet vs.Valla X PERİA S kafama daha çok yatıyo Sony nin kalitesini hepimiz biliyoruz zaten HTC da çok iyi diyorlar... Arada nerdeise 500 tl gibi bi fiyat farkı var. BEn şu an  W810İ kullanıyom çok da memnunum walkman olduğu için de ses kalitesi çok iyi...daha çok mp3 çalar gibi kullanıyom.Bu linkte ikisinin karşilaştırması var   http://kiyas.la/cep-telefonu/kar ... -X-vs-Sony-Xperia-S   ve çoğu XPERİA S dedi. Bu telefonlardan kullanan arkadaşlar lütfen yorum yazın memnunmusunuz değilmisinız artıları eksileri. Şimdiden Teşekkürler Herkese kolay gelsin.

amt.shn
26-05-2012, 12:57   |  #6  
amt.shn avatarı
Üye
57 mesaj
Alıntı: REdbLACKI  
Bende bu iki telefon arasında kaldım :(  özellikler nerde ise ayni ONE X 4 ÇEKER;S İKİ ÇEKER ben oyun için kullanmayacağim için çekirdek sayisı o kadar da önemlli değil benim için.Daha çok fotoraf için (ki ONE X 8mp.S 12mp.) ve muzik,internet vs.Valla X PERİA S kafama daha çok yatıyo Sony nin kalitesini hepimiz biliyoruz zaten HTC da çok iyi diyorlar... Arada nerdeise 500 tl gibi bi fiyat farkı var. BEn şu an  W810İ kullanıyom çok da memnunum walkman olduğu için de ses kalitesi çok iyi...daha çok mp3 çalar gibi kullanıyom.Bu linkte ikisinin karşilaştırması var   http://kiyas.la/cep-telefonu/kar ... -X-vs-Sony-Xperia-S   ve çoğu XPERİA S dedi. Bu telefonlardan kullanan arkadaşlar lütfen yorum yazın memnunmusunuz değilmisinız artıları eksileri. Şimdiden Teşekkürler Herkese kolay gelsin.
DOSTUM DEDİĞİM GİBİ BENDE SONY EXPERİA S VAR ÇOK MEMNUNUM.
HATTA SONY EXPERİA S MODELİNİ DUYDUĞUM ANDA ELİMDE SAMSUNG GLAXSİ S II VARDI
TELEFONU SATTIM VE 4 AY BEKLEDİM SONY EXPERİA S ALMAK İÇİN  BEKLEDİM
İYİKİDE ALMIŞIM TELEFONU.
EĞER CEBİNDE TELEFON TAŞIMAK İSTİYORSAN SONY EXPERİA S ALDERİM
HTC MODELİNİ BİLMEM ANLAMAM SADECE KABA ve BÜYÜK OLDUĞUNU BİLİYORUM..

KörSünnetçi
04-08-2012, 23:04   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj

Redblack oncelikle sana bır acıklamada bulunayım oncelikle 2 telefonuda az çok kullandıgımı belirtim burdakilerin çogu HTC telefon eline almamış kişiler bunu nerden anladım Experia S daha iyiymiş her konuda güldüm kendimi bu mesajı yazma zorunlulugunda hissettim:

1.Telefonun çekirdek sayısı sizin dediğiniz kadar onemli değil ornegin One S cift cekirdekli ve cogu testte One X le kafa kafaya çekirdek konusunu kafaya takmıyacaksın hız testleri sana gercekte kimin onde oldugunu ki One X şuan S3le bırlıkte listelerde kafa kafaya.(ARAŞTIRABİLİRSİN)

2.Mp nin fotograflarda çok bir rolu yok yani o 8 bu 12 bu daha iyi o zman nokia 41mp var git onu al HTC One X burdada Exp. S den daha iyi.(ARAŞTIRABİLİRSİN)

3.Ses kalitesi onemli demişsin yahu kardeşim beats i duydunmu sen hiç? One X ses kalitesinde beats arkasında git videolarını izle açık ara piyasanın en iyisi ses te walkmanden sonra kendini çağ atlamış hissedersin.

Yani One X S3 le karşılaştırılırsa anlarımda yani Experia S le olmaz tek kotu yanı ergonomik değil One X onun dışında açık ara önde.S2 yi satıp experia alan arkadaş ıda anlamadım boş yere para vermissin 2. si kafa kafaya telefonlar

Son Düzenleme: KörSünnetçi ~ 04 Ağustos 2012 23:07
amt.shn
12-08-2012, 16:42   |  #8  
amt.shn avatarı
Üye
57 mesaj

HTC diyenlere KahkahaKahkaha adam gibi telefon kullanın bırakın HTC'yi cebin'de tüplü tv taşıyorsun sanki.... Töbe Töbe

Qromodynmc
12-08-2012, 17:21   |  #9  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj
Alıntı: amt.shn  
HTC diyenlere KahkahaKahkaha adam gibi telefon kullanın bırakın HTC'yi cebin'de tüplü tv taşıyorsun sanki.... Töbe Tö

Htcnin kütük gibi telefonları eskide kaldı,mevcut One serisi Hoş..

amt.shn
18-08-2012, 12:17   |  #10  
amt.shn avatarı
Üye
57 mesaj

Yorum yaparken HTC'yı kötülemişim özür dilerim şuanki yeni çıkan cep telefonları

boyut olarak çok büyük ve çok kabalar en güzeli ufak olan her işi görenler..