HTC Sense'in müthiş değişimi!

CHIP Online
17-09-2010, 16:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

HTC ceplerin artık efsane olan arabirimi HTC Sense yeni özelliklerle artık çok daha etkileyici...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/htc- ... degisimi_22456.html

Resimlerle: Böyle bir HTC cep görmediniz!

Bir HTC marka cep telefonuna sahip olanlar HTC Sense'i yakından tanıyorlardır. Oldukça başarılı bir ara birim olan HTC Sense'te son zamanlarda sadece ufak yenilikler hayata geçirilmişti. HTC önce Sense'i biraz daha güzelleştirdi, ardından bir sözlük ve tercüme servisi, bir sosyal ağ eklentisi ve ana ekranlar arasında daha hızlı geçiş sağlayacak özellikler ilave etti. Fakat son duyurulan yenilikler öncekiler gibi ufak değişiklikler değil, belki Google'ın bulut servislerini bile gölgede bırakacak yenilikler içeriyor.

HTC Sense'e yeni eklenecek özellikler arasında göze çarpanlar şunlar: Artık Sense çok daha hızlı açılacak. HTC'nin hedefi bu süreyi 10 saniyenin altına çekmek. Haritaları bellekte saklayarak gerektiğinde daha hızlı sunma özelliği eklenecek. Haritalarda yönünüzü daha kolay bulabilmek için haritalara dijital pusula entegrasyonu devreye girecek. Daha hızlı video gösterimi için DLNA desteği. Son olarak ise, belki de en önemli yenilik olarak göze çarpan HTCSense.com'un devreye sokulması.

Tüm konu: HTC Sense'in müthiş değişimi!

İzleyin: Yeni HTC Max Sense iş başında

Resimlerle: Böyle bir HTC cep görmediniz!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce HTC Sense'teki bu yenilikler işletim sistemi ile uyumsuzluk sorunları yaratır mı?

Forever79
17-09-2010, 17:17   |  #2  
Forever79 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
89 mesaj

Bu tip geliştirmelerden önce daha stabil bir sistem hazırlasalarmış keşke.

Bir HTC HD2 kullanıcısı...

Fattur
17-09-2010, 19:23   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Tartışıyoruz: Sizce HTC Sense'teki bu yenilikler işletim sistemi ile uyumsuzluk sorunları yaratır mı?

Sanmıyorum...