İçi bira dolu USB bellek

CHIP Online
06-10-2008, 02:55   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Birçok ilginç USB bellek tasarımı görmüş olabilirsiniz; ama bu bellek diğerlerinden çok farklı.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ici-bira-dolu-USB-bellek_9010.html

İlginç USB cihazların arasına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Daha önce sizlere duyurduğumuz Zippo tasarımlı USB ve kağıttan imal edilmiş USB örneklerinde olduğu gibi farklı tasarımlarıyla öne çıkan bu ürünler, genellikle sundukları farklı fonksiyonlarıyla değil, tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiriyorlar.

Bugünkü haberimize konu alan flash sürücüyü diğerlerinden ayıran en büyük özelliği resminden de anlaşılacağı üzere ürünün içinin bira dolu olması(!) Ancak görünüşe aldanmayın; zira üretici firma bu ürünlerini gerçek birayla doldurmuş değil, fakat ürünün içindeki sıvıya uzaktan bakıldığında bu sıvınnın gerçek bir biradan farkı olmadığı söylenebilir.

Florida merkezli bir şirket tarafından promosyon amacıyla üretilen içi sıvı dolu olan bu flash sürücünün 9 Dolarlık 128MB hafızasından 39 Dolar fiyatındaki 8GB'lık modeline kadar farklı kapasitelere sahip sürümleri de bulunuyor.

Tüm konu: İçi bira dolu USB bellek

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Böyle bir USB belleğe sahip olmak ister miydiniz?

TuncaBozkurt
06-10-2008, 12:20   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj

Kapasitesine göre pahalı. Ama isterdim.Kahkaha

gelefsane
06-10-2008, 22:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
353 mesaj

bira görünümğnde ama bira deil!!!ne peki?kimbilir ne koymuşlardır içine...hiç almam böyle şeyi...iğrenirim beee

Fattur
07-10-2008, 19:47   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Hayır....

WeBStaR
11-10-2008, 12:16   |  #5  
Üye
50 mesaj

İçinden Güzel Bir Işık Çıkıyorsa Eğer İçindeki Sıvıyı Farklı Bir Renkte Sıvıyla Değiştirebilirsek Değişik Görseller Çıkabilir Enteresan Benim Olmasını İsterdim Ve Olsaydı Emin Olun Kafamdakini Denerdim (: İyi Çalışmalar.