İçinizdeki sanatçı LiveBrush'la ortaya çıksın

CHIP Online
10-11-2009, 14:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Çöp adam bile çizemiyorum diyenler: Üzülmenize gerek yok, bu bedava yazılım sizi ressam yapacak...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/icin ... a-ciksin_16255.html

Resimlerle: Top 10: Dünyanın en basit yazılımları

Pek çoğumuz sanatsal bir yeteneğimiz olmasını isterdik ama ne yazık ki, herkes o kadar şanslı olmayabiliyor. Fakat teknoloji sayesinde artık "eli fare tutan" herkes sanatsal çalışmalar ortaya çıkartabiliyor. LiveBrush adlı ücretsiz bir yazılım da "Cin Ali bile çizemeyenler"in içindeki saklı cevherin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

İki farklı sürümü bulunan LiveBrush'ı ücretsiz kullanmayı tercih edenler, ücretli sürümle hemen hemen aynı özelliklere sahip olabiliyorlar. İki sürüm en büyük fark ise 10 dolarlık ücreti ödeyenlerin çalışmalarını vektörel dosya türlerinde kaydedebiliyor olmaları. Ücretsiz sürüm kullanıcıları ise PNG ile yetinmek zorundalar.

LiveBrush'un son derece basit ara birimi sayesinde her seviyeden kullanıcı zorlanmadan program ile çalışmalarını gerçekleştirebiliyor. Programın sunduğu farklı çizim özelliklerinin yanı sıra, çizim sonrası için gelişmiş düzenleme özellikleri de bulunuyor.

Download: LiveBrush

Tüm konu: İçinizdeki sanatçı LiveBrush'la ortaya çıksın

Resimlerle: Top 10: Dünyanın en basit yazılımları

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: LiveBrush'ı nasıl buldunuz?

Psychonaut968
10-11-2009, 14:35   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,757 mesaj

Güzel bir yazılıma benziyor.

net24
10-11-2009, 20:23   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,233 mesaj

Mükemmeldi.Kullandım ve çok memnun kaldım.Ben grafik işiyle pek ilgilenmeyen biri olmama rağmen güzel şeyler yapabildim.Bir sorum olacak.Nasıl JPEG\GİF\JPG veya herhangi böyle bir uzantı halinde kaydedebiliriz?Çünkü direk masaüstüne bir klasör atıyor.Kendi dosyaları var.