IE 9'un betasından rekor indirme!

CHIP Online
04-10-2010, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Internet Explorer 9 daha tam sürüm olmadan beta'sıyla rekor kırmayı başardı! İşte IE9 rekoru...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ie-9 ... -indirme_22763.html

Resimlerle: Internet Explorer 9 Beta hazır!

Merakla beklenen ve tarayıcı savaşlarını kökünden etkileyeceği düşünülen Internet Explorer 9'un beta sürümü 2 haftada çok büyük ilgi gördü. Microsoft'un açıklamasına göre, Internet Explorer 9 beta iki hafta içinde 6 milyon defa indirildi.

15 Eylül'de yayınlanan Internet Explorer 9 beta, IE 8'in beta sürümünü de 2.5 katına katladı. IE 9'da HTML 5'e büyük destek veren Microsoft, tarayıcısına W3C İnternet Standartları testini uyguladı. Tüm testlerde yüzde 90'ın üzerinde alan IE 9 rakiplerine de büyük fark attı. Bu testte Safari 5 ve Chrome 5 dışında IE 9'a yaklaşabilen olmadı.

Microsoft'un Ekim ayının sonlarına doğru ikinci bir beta yayınlaması bekleniyor. 2011'in başlarında ise firmanın Internet Explorer 9'un tam sürmünü piyasaya sürmesi bekleniyor.

Tüm konu: IE 9'un betasından rekor indirme!

İzleyin: Tartışmalı bir IE9 videosu!

Resimlerle: Internet Explorer 9 Beta hazır!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: IE 9 betayı indirdiniz mi?

berkay_x
04-10-2010, 13:07   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

şu an en hızlısı ve harika olanı opera..hem hız hem de görsellik olarak..

huhuq
04-10-2010, 13:12   |  #3  
Yıllanmış Üye
567 mesaj

ben firefox kllanıyordum bırakıcam artık çok bellek kullanmaya başladı donmalar oluyor saçmaladı iyice. ie9 u kullanırım belki ama ben beta demo gibi şeyleri hiç bi zaman kullanmadığımdan final sürümü bekliyecem

tevfikbahadır
04-10-2010, 15:51   |  #4  
tevfikbahadır avatarı
Yıllanmış Üye
146 mesaj

Çok güzel özellikler eklenmiş ve düzeni dağıtacak şeyler ortadan kalkmış.Aslında o eklenen özellikler zaten Google Chrome'da vardı.Yalnız şu anda bana göre en iyisi Google Chrome..