IE yardım

Semih Özyurt
29-09-2008, 11:42   |  #1  
Semih Özyurt avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,748 mesaj

arkadaslar benım pc drwtsn.32exe ve ıe sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor uyarısı alıyodum ıe7 de ıe yi actıgımda sayfalar donuyodu görev yöneticisinden kapatıyodum şimdi 7 yi sildim 6 ya döndum sorun yok ancak ilerde sorun olurmu tşkler

titi_boss_14
29-09-2008, 15:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
892 mesaj

SORUN OLMAZ NALET OLSUN BU İE7 YE B.K GİBİ YAW  AYNI UYARILARI BENDE HER GÜN ALIYORUM BAK BANA AMA BEN İE7 KULLANMIYORUM OPERA EN GÜZELİ BENCE

Banned
29-09-2008, 16:20   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

arkadaşım senin sorunun DR.Watson hatası olarak tanımlanıyor yani düşündüğünün aksine ie7 ile alakası bile yok.öncelikle bu sorundan kurtulmak için sana verdiğin yönergeleri uygula.
K-Lite Codec Pack 3.8.5 Full programını kur ve kurarken meda player classic yerine mediya player seç daha sonrada şunları yap.

Dr. Watson'ı devre dışı bırakmak için.
1.        Başlat'ı ve sonra Çalıştır'ı tıklatın, Aç kutusuna regedit.exe yazın ve Tamam'ı tıklatın.
2.        Aşağıdaki kayıt defteri anahtarını bulup tıklatın:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug
NOT: Üçüncü ve dördüncü adımlar isteğe bağlıdır, ancak Dr. Watson'ın varsayılan kullanımını geri yüklemek istiyorsanız gereklidir.
3.        AeDebug anahtarını ve sonra Kayıt Defteri menüsünde Kayıt Defteri Dosyası Ver'i tıklatın.
4.        Kaydedilen kayıt defteri dosyası için bir ad ve konum girin, sonra da Kaydet'i tıklatın.
5.        AeDebug anahtarını silin.
Windows'da hata ayıklayıcı programlarının kayıt defteri girdileri AeDebug anahtarında bulunur. Dr. Watson programı varsayılan olarak Windows'a yüklenir ve bir uygulama hatası oluştuğunda çalışacak biçimde (Auto değeri için 1 veri değeriyle) yapılandırılır. Varsayılan değerler şunlardır:
Değer Adı = Auto
Tür = Dize (REG_SZ)
Veri Değeri = 1 veya 0. (Varsayılan 1'dir)

Değer Adı = Debugger
Tür = Dize (REG_SZ)
Veri Değeri = drwtsn32 -p %ld -e %ld -g

NOT: Bu veri değeri (drwtsn32 -p %ld -e %ld -g), Dr. Watson'a özgüdür. Diğer hata ayıklayıcılarının kendi değerleri ve parametreleri vardır.

Dr. Watson'ı etkinleştirmek için
1.        Komut istemine aşağıdaki satırı yazın ve ENTER tuşuna basın:

drwtsn32 -i
2.        Yukarıdaki üçüncü ve dördüncü adımlarda oluşturduğunuz .reg dosyasını çift tıklatın.
ALINTI::

Son Düzenleme: Kylie ~ 29 Eylül 2008 16:20
onlineTR
29-09-2008, 16:25   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,947 mesaj

arkadaşın dedıgı gıbı operayı denıyebılırsın ie7 de bu tur sorunlar olabılıyor (aslında kafayı yıyor desek daha dogru olur)ıe6 da hiç sorun yaşamassın...