İexplorer .Exe -Microsoft Visual Hatası

hasan2020
20-06-2008, 12:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

iyi günler benim sorunum ie kapatacağımda 3 tane hata yörüngesi alıyorum ie 6dan 7 yükselttik sildik yeniden yükledik visualı indirip yniden yükledik fakat hata çözülemedi(3 hatayıda ardı ardına veriyor) ne yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim hataların ilk 2sinin foto linki aşağıdadır.
link1::
link2::

Borga-x
20-06-2008, 12:49   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

iexplorer bozulduysa IE6 veya 7 kurmak sorunu çözmez. Sistem dosyasıdır bu Windows'un pencere arayuzunu kontrol eden DLL dosyasıdır. Bunun ıcın XP' CD'sı ıle onarma yapmanı verya XP'yı en baştan kurmanı onerırım. Ama onarma işlemi ile sorun çözülecektir. Onarma işlemi için XP kurar gıbı devam et. F8 ile antlaşmayı onayladıktan sonra kurulu olan XP ıcın onarma secenegı cıkacaktır. Sec ve CD'nın işini yapmasını bekle.

3.kaza
20-06-2008, 13:08   |  #3  
Taze Üye
11 mesaj

bilgisayar kurulduğu anda sistem geri yükleme noktası oluşturulur.
sistem geri yükleme ile ilk haline dön.sorunun çözülür.
sistem denetleme noktası var ona dön
sorunun çözülür

hasan2020
20-06-2008, 19:26   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

şuan için xp yi en bşatan kurmam imkansız işyerindebütün işler akasr amma onarma yapmayı becerebilirsem onarmaya çalışayım
sistem denetleme noktası vardı fakat hatayı gidermek için ie7 yükleyince eski denetleme noktalarını sildi daha sonra yinede ie6 ya dönsemde( ie yi denetim masısında n windows bileşenlerinin kaldır ıp yniden kurmama rağmen) yeniden kursamda hem geçmiş hem hata kalkmadı