ilişkiye ara verilir mi verilsede devam edermi

selim_firat
13-05-2016, 08:42   |  #1  
selim_firat avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 15
51 mesaj

4 yıllık ilişkimde an itibariyle içinde bulunduğum olay.son zamanlarda işlerimizin yoğunluğu nedeniyle pek birbirimize vakit ayıramaz hale geldik,aramalar yazışmalar eskisi gibi değil(ki ben daha yakın olalım diye 1 sene öncesinde istanbuldan ankaraya iş için gelen şahsın yanına kendi işimdeki terfiyi kabul edip yine istanbuldan ankaraya geldim,evlerimiz ayrı)

velhasıl uzun zamandır bekliyordum böyle bir şeyi,son zamanlarda işinde epey mutsuzdu,zaten yaradılış olarak mutsuz bir insan derken 4 senedir hiç ayrılık yaşanmamış ilişkimize ara vermek değil de kendisine biraz süre vermemi istedi.eyvallah dedim ne diyeyim...

altında birşey aramam gerekiyor mu bilmiyorum,bana hep dürüst oldu,bir yanlışını da görmedim açıkçası,ama ne bileyim üzerimde bir ağırlık var boğuluyorum gibi,ya da nefes alıyorum ama yetmiyor gibi.kolay değil alışkanlıkların yaşanmışlıkların var,herşeyden önce şehir değiştirmişsin onun için.

neyse çok acıtasyon yapmayım,bence bu durum ayrılmakla aynı özetle,ayrılınca da geri dönersin arada ne halt yersen yersin ara verince de geri dönersin o arada kimden ne alırsın kime ne verirsin....