İlk Bilgisayarım İkinci El Oldu !

non stop gamer
06-04-2008, 17:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar 3-4 yıldır Chip Dergisini takip ediyorum. En sonunda geçen hafta biraz da tesadüfle ilk bilgisayarımı aldım. Tesadüf derken samimi bir arkadaş sohbet esnasında bilgisayarına upgrade yapacağını söylüyordu. Sohbet arkadaşın bilgisayarını bana komple satmasıyla sona erdi. Bilgisayarda Need For Speed Carbon oynayınca artık zamanı geldi deyip aldım. İmzadaki sistemi power supply hariç 515 ytl ye aldım. Yeni power olark FPS 500 watt aldım. Çünkü dergilerden PC alırken powerın çok önemli olduğunu öğrenmiştim. Arkadaşın PC si 515 YTL , 120 YTL de power tutunca aşağıdaki sistem bana 635 YTL ye mal oldu.

Sizlere iki sorum var. Bu sistemde XP yüklü Vista yüklemek istiyorum kaldırır mı ?
Bir de anakartta ikinci kart yuvasına bir tane daha 7600 GT sonic  alıp taksam nasıl olur ? Elimde gerekirse kullanabileceğim 100 ytl daha var.

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Herkese teşekkürler.

Son Düzenleme: non stop gamer ~ 06 Nisan 2008 17:20
GaMeRr
06-04-2008, 17:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,264 mesaj

Vista kaldırmasına kaldırırda sistemi biraz daha kullan bu sistemle idare et şu anlık bişi ilave etme en azından 1 sene daha kullan derim.ondan sonra gerekli değişiklikleri toptan olarak yapabilirsin.