İmza İstegi

ParanoiD
06-07-2009, 22:18   |  #1  
ParanoiD avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,900 mesaj

İyi akşamlar.Sanırım yanlış yere açtım konuyu ama bazı üyelerin imzalarında "firefox user, pentium 4 user, gta4 player" vb. küçük sütun şeklinde resimler görüyorum.Bunları nasıl yapıyoruz veya nerden ulaşabiliriz bilgilendirirseniz memnun olurum.Bir kaç kişiye ö.m attım ama cevap alamayınca konu açma geregi duydum.

İtacHi_
06-07-2009, 22:30   |  #2  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

Sanırım sen rocketdock tan bahsediyorsun.Gerçekten çok yararlı,pratik ve görselliği olan bir program.Ayrıca çok az ram yiyor.Eğer bide pc niz XP ise kendinizi sanki Vista kurulu bir sistemde hissediyorsunuzBeğendim

http://rocketdock.com/

Herkeze tavsiyemdirBeğendim

Kapalı Hesap (53751)
06-07-2009, 22:35   |  #3  
Kapalı Hesap
3,036 mesaj
Alıntı: ParanoiD  
İyi akşamlar.Sanırım yanlış yere açtım konuyu ama bazı üyelerin imzalarında "firefox user, pentium 4 user, gta4 player" vb. küçük sütun şeklinde resimler görüyorum.Bunları nasıl yapıyoruz veya nerden ulaşabiliriz bilgilendirirseniz memnun olurum.Bir kaç kişiye ö.m attım ama cevap alamayınca konu açma geregi duydum.

Onların adı "userbar" biraz aramayla çeşitli sitelerde çeşitli türlerini bulabilirsin, ardından imzana herhangi bir resim ekler gibi ekliyorsun. Bu arada "userbar"ları animasyona çeviren siteler de mevcut:))

ParanoiD
06-07-2009, 22:43   |  #4  
ParanoiD avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,900 mesaj

Teşekkurler.