İndirin: Yeni uTorrent Vista ile daha uyumlu

CHIP Online
08-10-2008, 14:58   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Popüler BitTorrent istemcisi uTorrent, 1.8.1 sürümü ile Vista uyumunu arttırıyor. İndirin, deneyin.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/indi ... ha-uyumlu_9043.html

BitTorrent istemcisi uTorrent'in yeniden elden geçirilmiş 1.8.1 nolu sürümü indirilmeye sunuldu. Geliştiriciler bu sürümde ücretsiz yazılımın Windows Vista ile olan uyumunu arttırdılar. Buna ek olarak uTorrent'in çökmesine neden olan birçok hata düzeltildi.

uTorrent sadece 200 KB büyüklüğünde ve indirme işleminden hemen sonra çalıştırılabiliyor. Detaylı bir kurulum sürecine ihtiyaç duyulmuyor. Paylaşım programı temalar ile farklı şekillere de bürünebiliyor

Download: uTorrent 1.8.1

Tüm konu: İndirin: Yeni uTorrent Vista ile daha uyumlu

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Popüler BitTorrent istemciniz...

YavuzKaan
28-10-2008, 16:27   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

merhabalar utorrent 1.8 kullanıyorum program gayet basit bir arayüze sahip az yer kaplıyor neredeyse ram kullanımı sıfır artı bir yanı daha Türkçe dil desteği bile var..yanlız benim bir sorunum var modemimin markası Zoom X3 Ver 2.4.1. fakat birtürlü optimum kullanıma erişemedim bunun nedeni de port açmayı bilmememle alakalı heralde:)
aranızda port acmayı bilen bir arkadaş varmı ama zoom x3 modeme port acacagım suanda download hızım yerlerde sürünüyo resmen 5-6 kb sn ile cekiyorum anca.. port acarsam hızım artacak torrent seedleri de gayet iyi fakat port acamıyorum:(yardım edebilcek arkadaslar varsa cok sevinirim simdiden cok tesekkurler iyi gunler