InPaint 2.4 [12.07.2010]

CHIP Online
12-07-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Inpaint ile fotoğraf karelerinden istenmeyen objeleri çıkartarak  fotoğraflarınızı istediğiniz hale getirebilirsiniz. Inpaint fotoğrafın  seçilen kısmını seçilen kısmın sınırlarından yeniden oluşturur.Fotoğraflarınızı bozan elektrik hatlarını, manzara resmindeki bir  insanı ve yazıları silebilirsiniz. Yazılım seçtiğiniz alanı otomatik  temizler. Inpaint sayesinde fotoğraflarınızdan çıkartmak istediğiniz  objeleri sadece seçerek temizleyebilir, clone aracıyla uğraşmak zorunda  kalmazsınız. İnce ince uğraşmanız gereken ve vaktinizi harcayan bu iş,  Inpaint ile çok kolay ve hızlıdır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Inpaint ile fotoğraf karelerinden istenmeyen objeleri çıkartarak  fotoğraflarınızı istediğiniz hale getirebilirsiniz. Inpaint fotoğrafın  seçilen kısmını seçilen kısmın sınırlarından yeniden oluşturur.Fotoğraflarınızı bozan elektrik hatlarını, manzara resmindeki bir  insanı ve yazıları silebilirsiniz. Yazılım seçtiğiniz alanı otomatik  temizler. Inpaint sayesinde fotoğraflarınızdan çıkartmak istediğiniz  objeleri sadece seçerek temizleyebilir, clone aracıyla uğraşmak zorunda  kalmazsınız. İnce ince uğraşmanız gereken ve vaktinizi harcayan bu iş,  Inpaint ile çok kolay ve hızlıdır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumYazılımı kullanmak çok basit, sadece kaldırmak istediğiniz objeyi seçim  çerçevesi içine alın. Inpaint akıllı algoritması ile bu alanı çevre  bölgeden oluşturduğu dokular ile kaplayarak göze doğal gelen sonuçlar  ortaya koyar.Video rehbere buradan ulaşabilirsiniz...

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: InPaint 2.4

layra41
12-07-2010, 12:16   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
725 mesaj

faydalı bir şeye benziyor kulanışlı..

bilgi_çağı
12-07-2010, 16:19   |  #3  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

Resimlerle haşır neşirseniz ve resimler üzerinde istenmeyen yerlerin yok olmasını istiyorsanız deneyin derim ben 2.3 kullanıyorum.
Hatırlatma: çok büyük objeleri kaldırmak kolay olmuyor; mutlaka uğraşmanız gerekiyor.
Bu arada bilenlere(kullananlara) soruyorum 2.4 ün, 2.3 ten farkı neler yani ne gibi değişiklikler  var?

_renovatio_
12-07-2010, 18:49   |  #4  
Yeni Üye
47 mesaj

slm arkadaşlar birşey soracaktım ben programı setuptan kurduktan sonra activate.exe dosyasıyla bişi yapmam gerekiyormu şimdiden teşekkrler..

_renovatio_
13-07-2010, 14:17   |  #5  
Yeni Üye
47 mesaj

cok teşekkr ederm sağol..

kafdağınındelisi
16-07-2010, 20:04   |  #6  
Taze Üye
2 mesaj

dostum ben bu impaint'ı kullanarak yaptığım düzeltmelerden sonra resmi yeni haliyle kaydedemiyorum neden?

kafdağınındelisi
16-07-2010, 20:06   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj

teşekkürler umarım işe yarar

2ZFATHER
17-07-2010, 10:35   |  #8  
Yeni Üye
24 mesaj

teşekkür ederim...