internet download menager sorunu

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
melan2508
22-07-2010, 15:18   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
125 mesaj

format attıkan sonra programı yükledim 60 gün kullandım ve 60 gün sonra serial istedi ben bir serial girdim ve kabul etmedi her programı açışımda sahte serial yüzünden prgram kapatılıyor diyo bende programı kaldırdım demosunu yükledim fakat yine sahte serial yüzünden kapaıtılıyor diyo anlamadığım nokta şu ben programı kaldırıyorum hiçbir dosya kalmıyor fakat yenisini indirdiğim zaman nasıl oluyorda kaldırdığım programın şifresini hatırlıyor

denemedğim yöntem kalmadı kaldırdıktan sonra kalan klasörleri siliyorum kayıt defterindeki kaytları siliyorum daha doğrusu kayıt defterinde internet download menager adında bir kayıt bulunmuyor uzun lafı kısası eski programdan iz kalmıyor ama yinede hatırlıyor sahte şifreyi ne yapabilirm  yardımlarınızı bekliyorum

Atilla Sarıtaş
22-07-2010, 16:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Program bilgileri kayıt defterine işlendiği için programı istediğin kadar sil yükle yinede deneme süresini tekrar kullanamazsın :)
Kayıt defterinden 3-4 anahtar silmen gerekiyor ama her programın ayrı kayıtları olduğunu varsayarsak burdan söylemem imkansız kalıyor :)

-MHG-
22-07-2010, 16:10   |  #3  
Yıllanmış Üye
641 mesaj

Internet Download Manager yerine JDownloader'ı kullanabilirsiniz.Ücretsiz,Türkçe ve kullanımı gayet basit.

erdioz
22-07-2010, 16:16   |  #4  
Yıllanmış Üye
851 mesaj

bendede aynı şey oldu ama penceresinde son samuray resmi olan bir patch var ismini ve linki adresini  unuttum onu bulabilirsen sorunu çözer bende evde kullanıyorum.Ararken sana kolay gelsin.