Internet Explorer 7 kilitlenmesi veya donmasi

vagabont
16-07-2008, 13:37   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
103 mesaj

C:\DOCUME~1\Maximus\LOCALS~1\Temp\WER61ad.dir00\Mi ni071408-01.dmp
C:\DOCUME~1\Maximus\LOCALS~1\Temp\WER61ad.dir00\sy sdata.xml
ve
C:\DOCUME~1\Maximus\LOCALS~1\Temp\WERcc0b.dir00\ie xplore.exe.mdmp
C:\DOCUME~1\Maximus\LOCALS~1\Temp\WERcc0b.dir00\ap pcompat.txt

internete girdikten kisa bir sure sonra internet kilitleniyor veya donuyor ve ancak kapatmak zorunda kaliyorum ve ardindan
internet explorer bu tarz hatalar veriyor bunun nedeni ne olabir? biraz arastirma yaptim ama pek ise yaramadi

airties Wus-300 125mbps kablosuz usb adaptoru var internet baglantisini bu seilde kuruyorum
buda bazen kilitleni veriyor ve veri akisi gerceklesmiyor ama cekim gucu sinyal mukemmel sorunsuz

Ayni sekilde MSN de kilitleniyor bu tarz seyler olmazdi eskiden nezaman vistadan xp ye geri dondum sorunlar basladi
neyse simdiden yardimlariniz icin tesekkurler

ersinbakar
16-07-2008, 13:46   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,253 mesaj

ondan sa mozilla firefoxu tavsiye ederim daha iyi

NBF
16-07-2008, 14:05   |  #3  
Üye
86 mesaj

modemin driverını kaldırıp yeniden kur yada günceleştirmeyi dene
eğer oda olmassa modeme gelen telefon kablosunu yada bilgisayara giden kabloyu kontrol et

onlineTR
16-07-2008, 14:08   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

IE 7mi kullanıyorsun?bıde IE sorunu önceden varmıydı yada normal mı calışıyordu?
önceden de varsa eksık download dan kaynaklı bır sorun olabılır sanırım yenıden kurmalısın tam talımatlarına göre..modem le ılgısı yok.arkadaşın dedıgı gıbı opera yada mozıllayı bır dene.IE de ısrar edersen de pro yu da yuklemenı onerırım.

vagabont
16-07-2008, 18:06   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
103 mesaj

IE7 daha oncede kullanmistim sorun yoktu. vista yukluydu makinada gicik etti,bende xp pro prof kurdum.ne olduysa ozaman olmaya basladi.ilk kurdugumda cogu seyde hata vermeye basli nereye dokunsam hata fiskiriyo:) ,arastirdim baktim cogunu cozdum ama bu iki sorun yada bu sorunu cozemedim, kimsede cozememis daha.Yaptim dedene bi kac seyi onlarda yemedi microsoftun sayfasindan dahi dediklerini yaptim olmadi.sorun IE7 calisirken yapip firefox yada operada yapmiyorsa yapmiyacaksa ne anlami kaldi windowsu kullanmanin degilmi:))
ayni sekilde onceden usb modemde canavar gibiydi,simdi donmalar ,kilitlenmeler cikiyor,ariyacam bu gidisle airteiscileri.
bunu yapmasinin sebebi nedir?

flox13n
16-07-2008, 22:11   |  #6  
Yıllanmış Üye
102 mesaj

explorer yaramaz firefox yada opera kullan hem yeni sürümleride çıktı. daha hızlılar ve güvenli ama explorer kullanacaksan IE7 yükle biraz etkisi oluyor.Internet Explorer 8.0 Beta 1 yayınlandı. Internet Explorer 8.0 yayınlanmasına daha zaman var.onun için sen firefox yada opera kullnaderim ama senibilirsin.