Internet Explorer Sorunu

adamtash
22-03-2008, 00:45   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
37 mesaj

Merhaba, Benim sorunum internet Explorer’ın internete bağlanmaması Mozilla Firefox kullanıyorum aynı zamanda ve onunla sorunsuz bir şekilde bağlanıyorum Live Msn i de kullanabiliyorum.
Sorun şöyle oluştu ben internet Explorer 8 beta ı bazen bazı yerlerde (ör: Live spaces ta özellikle neredeyse nereye tıklasam Explorer hata veriyordu) hata veriyor diye kaldırıp tekrar kurdum ve ondan sonra bir daha bağlanamadım. Sonra 8' i kaldırıp yerine 7 i kurdum yine olmadı şuan tekrar 8 i kurdum. Restore Default yapmayı da denedim olmadı.
Sorunumu umarım net bir şekilde ifade edebilmişimdir. Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son Düzenleme: adamtash ~ 22 Mart 2008 15:32
KIZILSUNGUR
22-03-2008, 20:16   |  #2  
Yıllanmış Üye
179 mesaj

Eklentileri devredışı bırakmayı deneyin. Sorun devam ederse haber verin.

adamtash
23-03-2008, 15:05   |  #3  
OP Yeni Üye
37 mesaj

evet eklentileri kaldırıp çalıştırmayı denedim hatta Internet Explorer (No Add-ons) olarak açtım yine de olmadı.

pemrsona
28-03-2008, 15:31   |  #4  
Taze Üye
12 mesaj

öncelikle bir üst sürüm yükleyip kaldırdıgınızda bunu bir şekilde registerdan silemiyorsunuz bu yüzden üst sürümü kaldırıp bir alt sürüm yüklediginizde yine çalışmıycaktır. size tavsiyem sistem geri yükleme yapmanızdır windows oluşan her hatadan sonra kendi sistem geri yükleme noktasını oluşturur bunu siz manuel olarakta yapabilirsiniz.sorun yaşadıgınız tarihten bir kaçgün öncesine geri yükleme yaparsanız sorununuz kalmayacak gibi görunuyor.beta sürümüde önermiyorum çok gereksiz bir sürüm.iyi çalışmalar

adamtash
28-03-2008, 15:39   |  #5  
OP Yeni Üye
37 mesaj

Yanıtın için teşekkür ederim, ama maalesef geri yükleme noktalarım çoktan silinmiş bile.
İnternet explorer ayarlarını tamamen sıfırlayıp hatta tüm dosyalarını silip geriyükleme şansım yok mu?
veya başka pc den dosyalarını kopyalayıp yapıştırsam da olmaz mı?
sorunu bir türlü çözemiyorum.
ayrıca sistemede şuanda format atabilecek durumda değilim.