İnternet explorer video görünmüyor?[Sorunu çözdüm]

skattanrules
17-10-2009, 18:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

Lütfen yardım bu gün oldu dün bazı güncellestirmeler yüklendi ondan mı bilmiyorum ama videolar gözükmüyor. Adobe flash playerıda silip yukledim olmadı.Facebook ana sayfasıda beyaz görünüyor.Aynı sekilde sistem geri yuklemede acılıyor ama beyaz görünüyor.İe de googlede otomatik öneriler çıkmıyor.Fakat fierfoxta hepsi çalışıyor nasıl düzeltebilirm!Bilen biri yardım etsin lütfenAğlıyor
Alttakileri uygulayın

Başlat/Çalıştıra gel.

regsvr32 jscript.dll yaz enter a bas gelen kutucuga tamam diyin  [bu birincisi]

Tekrar Başlat/çalıştıra gelin

regsvr32 Vbscript.dll yaz enter a bas gelen kutucuga tamam diyin [buda ikincisi]

Evet bu kadar sorun çözülmüştür!

Son Düzenleme: skattanrules ~ 17 Ekim 2009 19:29
Erhan Tiryakioğlu
17-10-2009, 18:12   |  #2  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

İnternet Explorer'i Fabrika Ayarlarına Alın

Yaplışı İnternet Explorer'e Girin Ve Ardından Araçlara Tıklayıp İnternet Seçeneklerini Tıklatın ardından gelen Pencerede Gelişmiş Seçeneğine Tıklayıp Sıfırla Butonuna Basınız Kolay Gelsin :)

skattanrules
17-10-2009, 18:22   |  #3  
OP Taze Üye
14 mesaj

olmadı.AVG 8.5 i yuklemıstım sonra sildim ondan olabilir mi?

skattanrules
17-10-2009, 18:25   |  #4  
OP Taze Üye
14 mesaj

Her defasında bazı sitelerde get adobe flash player diyor fakat bende zaten yüklü.

Erhan Tiryakioğlu
17-10-2009, 18:27   |  #5  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Bilmiyorum
Sistem Geri Yükleme Yapın Güncelleştirmelerde Öncesine Alın Ama bence mozillaya Devam Edin Boşuna Uğraşmayın ...

zxsel
17-10-2009, 18:35   |  #6  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

ıe 8 ı yenden yukle burdan    http://www.gezginler.net/modules ... rnet-explorer-8&;lid=6471      sonrada    http://www.gezginler.net/modules ... be-flash-player&;lid=3040  bunu yukle  ancak bu flashı yuklerken net sayfaların explorer kapalı olsun  sen heralde fırefox ıcın olan flashı kurmusun herlade yada  bazı guncellemeler bazen pc yı bıle cokertıp dondurabılıyor bende de cok oldu bı r zamanlar  ıe 8 yukle derım yukardakıadreslerden snrada pcyı yenden baslat

skattanrules
17-10-2009, 19:01   |  #7  
OP Taze Üye
14 mesaj
Alıntı: Erhan Tiryakioğlu  
Bilmiyorum
Sistem Geri Yükleme Yapın Güncelleştirmelerde Öncesine Alın Ama bence mozillaya Devam Edin Boşuna Uğraşmayın ...
konumun basındada belirttim sistem geri yüklemede beyaz ekran oluyor.Yoksa ilk aklıma gelen oydu

skattanrules
17-10-2009, 19:07   |  #8  
OP Taze Üye
14 mesaj
Alıntı: zxsel  
ıe 8 ı yenden yukle burdan    http://www.gezginler.net/modules ... nternet-explorer-8&;lid=6471      sonrada    http://www.gezginler.net/modules ... adobe-flash-player&;lid=3040  bunu yukle  ancak bu flashı yuklerken net sayfaların explorer kapalı olsun  sen heralde fırefox ıcın olan flashı kurmusun herlade yada  bazı guncellemeler bazen pc yı bıle cokertıp dondurabılıyor bende de cok oldu bı r zamanlar  ıe 8 yukle derım yukardakıadreslerden snrada pcyı yenden
tekrar yukledim ama birşey degişmedi.Sırf site degil en başta dedigim gibi sistem geri yuklemede beyaz ekran çıkıyor

skattanrules
17-10-2009, 19:26   |  #9  
OP Taze Üye
14 mesaj

YARDIMLARINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM SORUNUMU CÖZDUM!
Anlatıyorum.Aslında sorunu sistem geri yükleme beyaz ekran çıkmasıyla çözdüm!
Eğer sizinde sistem geri yükleme beyaz ekransa yada arama boş çıkıyorsa çok basit iki işlem yapıcaz.

Başlat/Çalıştıra gel.

regsvr32 jscript.dll yaz enter a bas gelen kutucuga tamam diyin  [bu birincisi]

Tekrar Başlat/çalıştıra gelin

regsvr32 Vbscript.dll yaz enter a bas gelen kutucuga tamam diyin [buda ikincisi]

Evet bu kadar sorun çözülmüştür!