İnternet Explorer

HPQ-User
20-09-2009, 14:05   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

İE sormuş:
Formattan Sonra calısır durumdaki modem kablolarını aynen taktım.Sisteme diger gerekli bazı araclari da yükledim.Modemin Kurulum CD sini de yükleyip kontrol etmek istedim. Air Ties kurulum sihirbazı 'İnternet Ayarları..Kablosuz Ayarları' tablosunu atlayip diger tabloya gecti. Tabloda''Ag Adaptorleriniz kontrol ediliyor'',''AG ADaptorleriniz Etkin'',''Static IP'',''Proxi Tanımı''..bu ilk dördünün basinda yesil onay var.fakat digerleri yok.Modem algılanmadi mesajı var...İnternete giriyorum .Ama örn Facebook, yahoo vs gibi yerlere girdigimde bos sayfa cikiyor.Disaridan (Tlf ile)ttnetten teknik yardimda ayarlar tamam Baglanti normal.Ama sistem Airties modemi algilamıyor acaba int seceneklerindeki guvenlik ayarlari,SLL ayarlari ile mi ilgili ?hiz normalBazı siteler acilmiyor.Sonunda bos sayfa cikiyor..Daha önce normal idi.Neden? Teşekkürler,Herkese İyi Bayramlar.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
İyi Bayramlar..Sistemim AMD Athlon64 3200+..,Epox AMD9NPAJ NF4 400 FSB..,2 512mb 400 MHz DDR Kingston,120GB LG HDD,256 MB Ati Radeon Sapphire x800,Windows XP ..dir.Modem:Airties 205 kablosuz ADSL2+......

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)

OSMAN BAĞÇEVAN
20-09-2009, 14:12   |  #2  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

siz modeminiz yazılımlarını kaldırıp , tekrar kurmayı deneyin..modemizi doğru şekilde kurmak için , görsel açıklamyı dikkate alın..sorununuz düzelicektir..