internet exploreri nasıl uninstal edebilirim.

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
masolak
03-05-2004, 01:21   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
179 mesaj

Selam.
Arkadaşlarım benim internet explorer de sorun var. "Yeni pencere aç" dediğimde yeni bir pencere açıyor fakat sayfayı açmıyor. öööyle bekliyor. aynı şekilde linklere tıkladığımdada aynı sorun var. Ad-aware'yle tarama yaptırdım, tekrardan İnt.expoleri kurdum değişen bişey yok. ben bunu tamamen nasıl kaldırabilirm?
Teşekkürler...

dark
04-05-2004, 12:42   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

arkadaşım explorer windowsa gömük bir yazılım olduğundan silmen senin için sorunludur...o yüz den sen eniyi windows/regedit backup ı çalıştır ve exploerer sağtıklar ve özelliklerden web ayarlarını sıfırla..sonraaacııımaa...active x devre dışı bırak....sonraacıımaaa eğer adsl kullanıyorsan   başlat/çalıştır/regedit yaz ve sonra açılan yerde ctrl+f yap ve arama yerine dialer yaz ve bütün çıkarnları sil...eğer 56 k dial up kullanıyorsan yapma....:))) bu kadar birde başlat/çalıştır/msconfig     yaz ve ordan başlangıç kulağına gel ve hepsini kaldır....tabi ses sürücülerini ve virüs progrmaı kullanıyorsan onların işaretini kaldırma....başarılar kolay gelsinnOnayDil çıkarıyorSinsi