İnternet Kutusu Telekom Kesinlikle Okuyun!

ysnozverdesign
27-04-2022, 11:01   |  #1  
ysnozverdesign avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Size İnternet Kutusu Telekom ile nasıl tanıştım ondan bahsedeceğim. Davet kodumu da ileterek size bu

Taahhütsüz ve güvenilir internet hizmeti veren firmayı hem tanıtmış hem 1 ay bedava internet kullandırtmış

olacağım. 

Yaklaşık 5 - 6 yıldır kullandığım X firması geçtiğimiz senelerde fiyatı artırırken müşteri temsilcisi sitemini

kaldırıp mesajlaşma yoluna gitmişti. O gün bu gündür sorun yaşayarak dönüş yapacaklar mı diye bekleyerek

mecburiyetten geçti. En sonunda 95 TL lik fatura Haziran ayında 140 TL olacak denilince orada durun dedim.

İnternet sağlayıcılarını araştırdığımda İnternet Kutusu Telekomu buldum. Bu İnternet Sağlayıcısı bulunduğum

küçük ilçede sayılı kişi tarafından kullanılıyor ve sorun olmadığı söyleniyordu. 

Araştırdım firmayı arayıp bilgi aldım. Bana toplam 4 sayfa sözleşme gönderdiler. İmzalayıp Sürat Kargo ile

kargolayın dediklerinde aynı mantıkla kayıt oluyoruz sanıyordum ama YANILDIM! Firma whatsapp üzerinden

belgeleri iletmem durumunda interneti aktif edeceğini söyledi. Ve gerçekten şaka gibi bir sürede

10 - 12 Saat ( Hafta içi ) 1 gün bile geçmeden bana modem bilgilerimi iletip aradılar. Kullanmaya başalyabilirsiniz diye.

Garibime giden şu oldu ki aynı altyapıyla 35 Mbit veriyoruz deyip 27 28 lerde gezen download hızlarım

39.9 lara çıkmıştı. Upload da birkaç mbit artmıştı. Şuan kullanıyorum ve sorun yok. Fiyatlar ise şu şekildedir:

Türk Telekom Altyapısındaki Paketleri

Mega Kutu : 100 mbit 79,90TL

Eko Kutu : 35 mbit 69,90TL 

Davet kodu ile kayıt olursanız karşılıklı 1'er ay bedava internet kullanabiliriz. Bu kadar kısa sürede aktif edilen bir

internet hizmetini neredeyse yarı yarıya ücret ödeyerek kullanmak gerçekten güzel bir his. Müşteri temsilcisine derdimi sesli

anlatmayalı da uzun zaman olmuştu :) Kayıt olanlar yorum yapsın iletişime geçelim :)

Bunu belgeleri Whatsapp üzerinden ilettikten sonra yazarak bu kullanıcının referansı ile 1 ay ücretsiz kullanmak istiyorum diyerek

vermelisiniz.

DAVET KODU : 8576033395