internet sayfaları sorunu

DEMETFARUK
11-10-2007, 20:11   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
34 mesaj

arkadaslar ben google da her hangi bişey aradıktan sonra ve o siteye tıkladıktan sonra sürekli

böyle bi sayfa cıkıyor bunun nedeni sizce ne olabilir

black_flood
11-10-2007, 22:23   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

opinis trojen virüsüdür hazretleri.sadece ve sade arcavir mks temizleyip tanıyabilmektedir.google arama motoru virüsüdür benim tabirimlen başka hiçbir sitede aktif olmaz vede arama motorunda.diski antivirüsün taramasını engelleme amaçlı kilitler.kurtuluş şansın varmı şuanda malesef yok tek çözüm format.eğer bana bir allahın kulu google yetkililerine erişme imkanı sunarsa bu konuyu görüşmek istiyorum.teknik bilgi yoktur hiçbir şekilde son 3 gündür oluşan bir virüs türevi windows vista dışında hepsine bulaşıp etkili oluyor.

bu adresten antivirüsü teminedebilirsin güncelleme yaptıktan sonra tarat bulacaktır ama sakın ha sakın temizle yada sil deme sistemde ne var ne yok siliyor virüs yakalanınca.sadece karantina yapabilirsin ama yeterli olurmu bilmiyorum ama karantina yapıp eğer karantinadaki dosyaları benimlen paylaşırsan birkaç saat içinde sana fix çıkartmaya çalışırım elime geçtikten sonra.rapidshare üzerinden zipleyip aç paylaşıma bana bu sefer illetin kökünü kazıyacak bir yazılım yapma zamanı geldi smartclean3 ile entegre çalışan bir fix için uğraşacama ama karantinadaki dosyaları bana yollarsan.

msn: scream730@hotmail.com

msnim açık sana hertürlü yardımı sunabilirim.