İnternetim Sansürlendi! Yardım Edin!

karizmaqarizma
26-08-2011, 14:36   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
112 mesaj

Merhabalar Benim internetim sansürlendi! İstediğim sitelere giremiyorum.Mesela geçenlerde girdiğim siteye giremiyorum google'da aratıyorum güncel bir site bu ,google'da çıkıyor ve giremiyorum! Benim internet aldığım adam benim girdiğim site v.s. internette yaptığım şeylerin loglarını tutuyormuş! Bu yasal bir şeymi ya? Ben onun istediği siteye mi girmek zorundayım yada onun istemediği sitelere giremezmiyim?Ben ne anlarım internete verdiğim paradan? İstediğim gibi sörf yapamayacaksam? Acaba girdiğim siteleri şifrelemenin bir yolu yokmu?Yasaklana sitelere giremezmiyim? OFF KÜFÜR EDERDİM AMA ... NEYSE.. BENİM TEK İSTEDİĞİM ŞEY BARİ İNTERNETİME DOKUNMAMALARI!. Bunun için ne yapabilirim? Aranızda Hacker varmı birşey anlatsın banada özgürce girebilieyim?Yardım edin ya lütfen! Sansür ertelendi diyorlardı yoksa Ertelenmedimi? Olan siteye giremiyorsam ****** ben bu işi ya of!! Emin değilSoru Üzgün İsteyen çocuğu varsa filtre alsın kardeşim ben yaşım oldu 18 boşunamı girdim ya bu yaşa!?

faceman
26-08-2011, 14:40   |  #2  
faceman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,588 mesaj

interneti aldığın adam derken ?

by_casper
26-08-2011, 15:08   |  #3  
Yeni Üye
39 mesaj

kardeş internette her zaman her yere istediğin gibi giremezsin hadi bakıyım hacker 1 siteyi kırdı  napacan sankiiiiiiiiiii

Selçuk İslamoğlu
26-08-2011, 15:08   |  #4  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Başkasının internet bağlantısını mı kullanıyorsunuz? Eğer öyleyse yapabileceğiniz hiç bir şey yok.

karizmaqarizma
26-08-2011, 17:27   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
112 mesaj

Hayır interneti aldığım adam derken o firmadaki görevli, patron demek istemiştim, başkasının interneti kullanmıyorum.Kendim para verip kullanıyorum adsl kullanıyorum,bu firma bir internet servis sağlayıcısı yani internet dağıtoyr ofisleri fln var.Burada hep öyle mesela nethouse gibi

Batuhan Karsan 26
26-08-2011, 21:03   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

Bunları TTnet Super Online gibi tanınmış firmalar yapmıyor eğer onlardan adsl alsaydınız sansür olmazdı.Bu arada sadece 1 sitede mi oluyor.Yada o siteye başka yerde girebildiniz mi?Belkide hacklendi kapandı olabilir.

karizmaqarizma
26-08-2011, 21:38   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
112 mesaj

Bir Program indirdim ve Artık onun sayesinde girebiliyorum Herkese çok teşekkürler