İnternette dolaşan MOR forma Geyikleri; :)))

hrcfb
30-07-2009, 00:07   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
135 mesaj

- Adidas'ın tasarım elemanları ya fenerli ya da bu işi bilmiyor.
-Fenerbahçeli olarak gayet beğendiğim, süper formadır. Fenerbahçe'den deyeşil forma bekliyordum ama maalesef sarı beyaz rezaletine devam.
-Rıdvan dilmen'e mesaj kaygısı ile yapılmış formadır. yıllardır zatımuhterem galatasaray'ın formasını koysan bu maç berabere biter,galatasaray'ın formasını koysan bu ligi üçüncü bitirir demiş, yönetimseo zaman bi de galatasaray forması olmadan çıksınlar, bakalım kaçıncıoluyorlar diye merak etmiştir. merak ne güzel şey, bir de mor olmasa.
- Şu ana kadar satılanların %64'ünü oluşturan formadır.
- mor da giyseniz PEMBE de gri de biz sizi her türlü tanırız:) :) çünkü biz FENERBAHÇE yiz
- şaşıracak bişey yok.. cinconun üçüncü rengi mordur.. bu rengi 6 kasım tarihinde kabul etmişlerdir..

- MOR10 FORMA
- İÇİMİZDEKİ CEM YILMAZ'I ORTAYA ÇIKARAN FORMA
- MORUMA GİDEN FORMA 
- Bundan sonra, "Haydi Milkalar" diye mi bağıracağız? Sayın Polat, aslanlarımızı geri istiyoruz.
- Acaba Fenerbahçe derbilerinden sonra yüzleriyle uyum sağlamak için mi bu rengi seçtiler?
- Kim hazırlıyorsa bu formaları katlediyor Galatasaray'ı.
- Yeni sezonda çubuklu forma yok, mor forma var. Bu nasıl iş akıl erdiremedim.
- Kadıköy forması
- sonunda GS farkını yine ortaya koydu veee Mor İnek'de oldu kutlarım!
- Daha neler göreceğiz ben hiç mor aslan görmemiştim. bunlar nasıl aslan anlamadım.
- O renkten güzel bikini olur
- Galatamoray'ın yeni rengi çok HOŞ!
- Şortlarada fırfır ekleselerdi
- 10 numara olmus tam Kadıköylük
-Mor çatı ezilenler derneği Bence güsel olmuş mor forma , afferin polat.. Kadıköy'e bu formayla çıksınlar. . Mor Çatı Ezilenler Derneği,hahahahhaha
- Sineklere ölüm :)) eski lokantalarda olur ya mor ışıklı elektrik tuzakları, karasinekler gidip yapışmasın maçta bunlara
- Wadaaaaaa :))) formadaki reklamı da artık yapıkrediden alırsınız mor aslancıklar :)))
- Feminist hareket sizinle gurur duyuyor
-Mor ve ötesi Mor renk kullanmak çok akıllıca olmuş cincon için zatenmaçlardan sonra morarıyorlardı şimdi 90 dakika beklemek zorundakalmayacaklar
- Morda güzel ama pembe yakışır gence
-O mor ne yaw o formayla maça çıkarsak teletabiler gibi oluruz savunmaya bakın servet ve gökhan zan morlar içinde
-worldcard ın vadaa sına benzemiş
- busen yine tanınmamak için rengarenk formalar giyecekler, ama fenerimyine tanır ve 4-5 tane çakar GS ye ahuahahaha, ha aklıma gelmişkencinconlar pembe formaları da giyin sizlere çok yakışır :))))...

eklemeleriniz ve yorumlarınız.............................

bir dost
30-07-2009, 10:51   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,174 mesaj

ilginç bir forma . avrupa maçlarında ben görsem fiorentina sanarım. galatasarayla alakası olmayan bir revk.

ismet35
30-07-2009, 10:59   |  #3  
ismet35 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,037 mesaj

Yakışmış ama uyumsuz bi renk...
Bence de Fiorentina nın forması gibi.

ParanoiD
31-07-2009, 22:37   |  #4  
ParanoiD avatarı
Yıllanmış Üye
1,900 mesaj

Riskli bi forma rengi.Bu sene formalarda enteresanlık var hele beşiktaşın yeni formalarının tasarımları çok kötü olmuş.

hrcfb
31-07-2009, 23:14   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
135 mesaj

eniyisi takımım diye söyleyemiyorum Fenerbahçemin

Mustafa@PC
31-07-2009, 23:25   |  #6  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Her renge uydurulacak bir geyik vardır.

Anderlecht, Fierontina, Real-Madrid(Bir ara mor-beyaz giydi)...gibi klüpler giydi, giyiyor. Onlar şimdi Milka'mı ?

hrcfb
31-07-2009, 23:36   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
135 mesaj

kendi ülkelerinde değilse de bizim ülkemizde evt
ne alaka sarı-kırmızı= MOR
Waaadaaaaaaaaaaaa

GazI_9o9
02-08-2009, 12:50   |  #8  
GazI_9o9 avatarı
Yıllanmış Üye
1,126 mesaj

Ya bırakın Allah'ınızı severseniz mor formalar çok kötüymüş.. pehh..store lara düşsün alacam hemen inşallah..şahsen ben yıllardır parçalı formaların yanına bir de saçma sapan çubuklu forma yapılmasından, düz bir renk ( sarı,açık sarı süper olur) yapılmamasından muzdarip biri olarak bu mor formaları çok beğendim..milkaymış mor inekmiş.. hadi len :P .. geçen sezonun turuncuları mükemmeldi..morlar da öyle tutulur kafa patlatmayın boşuna..

hrcfb
03-08-2009, 01:36   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
135 mesaj

biz eğlenirken kafa patlatmıyoz

TuncaBozkurt
03-08-2009, 18:25   |  #10  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Fenerbahçeliyim. Ama fanatik değilim. Kim bilir, belki de fanatik olmadığım için böyle düşünüyorum:
Açıkçası internette bulunan yorumların çoğu "salakça". Ne Galatasaray ne de Fenerbahçe, hiçbiri diğerinden daha iyi değil. Taraftarlar arasındaki tartışmaların çoğu da bel altına kayıyor her seferinde. Saçmalamayı bitirin artık. Fenerbahçe'nin turkuaz forması vardı. Şimdi de Galatasaray'ın mor forması var. Mor formanın tasarımı iyi değil ama renk çok da kötü değil bence.