internetten para kazanmak

kudo
24-10-2007, 18:30   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
807 mesaj

abi ben www.webtiryaki.com diye bi site açtim henüz yapım aşamasında ama ben şu sitelerle anlaşmayı düşünüyorum sizce nasıl ( randevum.com+ nevaria.com+ringafon.com+kalbimde.com+gittigidiyor.com)bunalrdan reklam alacam ve para kazanmayı düşünüom Islık
ama sitem tanınmıyor google reklamı almak istedim ama fazla tıklama olunca siteyi kapatiomuş ole duydum nese siteme çok kişinin girmesini istiyorum ama nasıl olacak bilmiorum 25 e yakın hit siteye kaydoldum ama 1 kişi yolamadilar :(bide benim hesap numöaram yok ptt den postaceki numarası alsam olurmu???

ahmetali53
24-10-2007, 22:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
197 mesaj

Dostum benden sana söylemesi ziyaretçi çekmek istiyorsan alanında kaliteli içerik sunman şart. Belki hit siteleri sana ziyaretçi getirebilir ama sen onları sayfanda tutabilecek misin ? Daha doğrusu sayfalarında kalmaları için ir sebepleri var mı ? Nasıl ziyaretçi çekeceğini planlamadan önce tam olarak ne yapmak istediğine karar ver ve bu konuda ki yetkinliğini sorgula. Yani yapmak istediğin şeyi yapabilir misin ?
Orta kalitede bir site yapabilmek için :
1) HTML (XHTML)
2) CSS
3) JavaScript - JScript vs.
4) Sunucu Tabanlı bir Script Dili ( PHP. ASP . JSP vs.)
.
.
.
Anlayacağın liste bayağı uzuyor ve bu işlerde kolay olmuyor. Ben böyle bir hataya düşmüştümde söyleyeim dedim:)

Arama Motoru Optimizasyonu için chip.com.tr de SEO yazı dizisi vardı onlşardan faydalanabilirsin.

kudo
25-10-2007, 15:34   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
807 mesaj

abi sende haklısn sitem html php ve asp den oluşacak
sitemin içeriği şunlar

photoshop dersleri
html kodları
canlı tv
oyun
video
resim
flash chat
msn
mp3
proğramlar
gazeteler
şiir
similey
dost siteler
ziyaretci defteri

ve diğer diye bi yer açacam ordayada sonradan ekleyeceğim şey ler olacak karışık bi mekan Dil çıkarıyor

ve bunlardan reklam alacam
randevum.com+ringofon.com+gittigidiyor.com+nevaria.com+kalbimde.com

google reklamlarını almayı düşündüm ama tehlikeli gibime gelior kulanıcılar reklamlara cok tıklayınca sitemi kapatiormuş şimdilik bulkadar anlamadığınız bi yer varsa soleyin

Motorparasi
03-11-2007, 21:16   |  #4  
Taze Üye
9 mesaj

İnternetten Para Kazanma ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz bir blog:  www.motorparasi.com

karizmAbi
04-11-2007, 14:49   |  #5  
Yeni Üye
28 mesaj

http://parakolik.blogspot.com/
Buradan google reklamı alma hakkında bilgi edinebilirsin