iorange gt6 goapple benzeri

ilkayözdemir
22-09-2011, 17:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Herkeze slmlar

nette gezerken gooapple telefonunu incelerken bi telefonla karşılaştım telefonun ismi iorange gt6 gooappledan daha iyi geldi gozume fiyatını arastırdıgımddan 9 dolar pahalı oldugunu anladım

her neyse konuya gelelim bu telefonu satın almak istiyorum kararlıyım yanlız endişelerim var telefonun ihracatı yok türkiyeye mecbur site üzerinden siparş vericem bende vermeden önce sizden bilgi almak istedim 

bu telefon http://www.fastcardtech.com da satılıyor ve bu sitenin ne kadar güvenli olup olmadıgını bilmiyorum aranızda bu siteden alış verş yapan varsa bi yardımcı olsun lutfen telefon toplam 500 tl ye maal oluyor bana kargo dahil canlı destekde adamla konustum çinden kargo yapıyorlarmıs kutulu falan herşeyi var 

2.bu telefon direk çinden gelip geçicek mi elime gümrük falan sorun olucakmı hic bilgim yok. bu telefon elıme gecti diyelim sorun yok diyelim hattımı taktıgımda direk kullanabilcekmiyim
yada bu pasaportdan falan bahsedıyorlar kayıtmı yaptırcam YARDIMCI OLURSANIZ beni bi aydınlatırsanız bu konu hakkında teşşekr ederim...

TELEFONDA BU

iOrange GT6, Google 3G, 3.5inch Capacitive multi-touch, Cpu MSM7227, WCDMA 3G, WIFI, GPS, 3.2 MP dual camera,_MOBILE PHONE_Wholesale Retail Mobile Tablet PC GPS CAMERA MP4 - Chinese mobile phone - $229.00

ilkayözdemir
22-09-2011, 18:01   |  #2  
OP Taze Üye
6 mesaj

link şu http://www.fastcardtech.com/good ... MP+dual+camera.html

ilkayözdemir
25-09-2011, 01:01   |  #3  
OP Taze Üye
6 mesaj

kimse yokmu chipde koskoca sitede en ufak bi yorumu olan buradan kesin cevap beklıyorumdum hayal kırıklıgına ugradım sureklı takıp eden bırı olrak chıp.com.tr yi

ilkayözdemir
08-10-2011, 05:11   |  #4  
OP Taze Üye
6 mesaj

kimse yardım etmicekmi kimse düzgünce acıklayamıyormu bunu :S

ozmercann
09-11-2011, 01:10   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj

s.a. İlkay kardeş geçen süre içinde umarım muradına ermişsindir. Yada kura çekmişsindir sipariş verip vermeme noktasında Ağzı kulaklarına varıyor beklediğin cevap biraz rötarlı olacak tahminime göre sanırım sen o tecrübeyi çoktan yaşadın tecrübelerini bizimle paylaşırsan merak eden başka arkadaşları bu arada mutlu etmiş olursun. Maalesef haberler kötü bahsi geçen alışveriş sitesi hakkında subjektif yorumlar var gibi geldi bana ama eksi puan veren alıcıların feryatlarını samimi buldum her nedense... Aşağıda ki  linkten takip edebilirsiniz Buyrun efendim      

http://www.resellerratings.com/store/FastCardTech

Son Düzenleme: ozmercann ~ 09 Kasım 2011 01:11
ilkayözdemir
10-11-2011, 01:50   |  #6  
OP Taze Üye
6 mesaj

ozmercann kardeş tşkkr ederım cevap verdıgın ıcın ama buradan alısverıs yapmak yerıne yok kaydıydı cartydı curtuydu dıye ugrasmak yerıne htc sensation almaya karar verdim :D

ozmercann
13-11-2011, 01:09   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj

güzel tel miş hadi hayırlı olsun senin adına sevindim. Bakalım benim maceram mutlu son ile bitecek mi ben bu aralar Çin seddi ile bizim gümrüğün seddi arasında gidip geliyorum çinde ki bazı hayali ihracatçılar bir çok Amerikalı müşterinin canını fena yakmış internet hep onların acıklı hikayeleri ile dolu :)