ip değiştirme programı tavsiye eder misiniz

Kapalı Hesap (91855)
17-03-2011, 16:02   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,006 mesaj

arkadaşlar ben ip adresimi değiştirmek istiyorum yani farklı bi ülkede gibi görünmek ama denediğim programlar bi işe yaramıyo
bi ip sorgulama sitesine giriyorum değiştirilmiş gösteriyo diğerine giriyorum gerçek ip adresimi gösteriyo
ücretli ücretsiz farketmez işimi görebilecek bi ip değiştirme programı arıyorum lütfen yardım edin

Kapalı Hesap (200174)
17-03-2011, 16:09   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

benim tavsiyem program kurup sistemimde değişiklik yabtırma programa ne gerek var anlatayım bu benim yabtığım ve oluyorda çalıştır/cmd/ipconfig gerçek ip adresin çıkar sonra ağ ayarlarından değişiklikleri yababilirsin hatta sevdiiğğim kızın pc ye yabtım viyanadan çıkıyor ipi :)))))))Kahkaha

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (91855) ~ 17 Mart 2011 16:10
buraq7
18-03-2011, 09:48   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

CyberGhost VPN programını kullanabilirsin. Bu aralar 1 yıllık bedava pre. dağıtıyor. Google'a CyberGhost VPN 1 yıllık kampanya yazıp bulabilirsin. Bu programla ister oyun ister site tüm yasaklı şeylere girersin yalnız aylık 10 gb'ı aşamıyorsun...

Banned
18-03-2011, 19:21   |  #4  
Banlandı
558 mesaj

sadece ıp değil aynı zamanda işletim sistemini değiştirir en kailetli tor ağlarına sahiptir ben peş peş peşe 10 defa ıp bul net sitesinden bu browserla ıp mi sorgularken "böyle bir ıp yok dedi ıp bul net" google çok defa kafayı yedi sirekli Im human çıkardı bu browserı kullan ama ayarlarına iyi yap ben ıp gösteren tonla siteye baktım hiçbirinde bu üne dek fake israil ıp si görmedim ama bu browserla onu bile görebilirisin.

hayatın_içinden
18-03-2011, 19:27   |  #5  
Yıllanmış Üye
373 mesaj

o brownser ile hotfile ve buna benzer indirme sitelerinde işe yara mı?

Banned
18-03-2011, 19:42   |  #6  
Banlandı
558 mesaj

hocam sen hotfile felan için mi istiyorsun ben gizlenmek için istiyorsun diye düşündüm hotfile da işe yarar ama bişey indiremezsin çünkü 3 kat yavaş iner senin olayın sadece ıp değiştirmek ise jdownloaderın kendi içinde böyle bir özellike var hemde pcinin bağlantı kopmadan yapıyor bu işi ama böyle ıp değiştire değiştire insan fıtık oluyor ya da yukarıda msj yazan arkadaşın dediği ıp renew ve ıp release gibi komutları kullanabilirisin amacın gizlenmek değilse xbbrowser ile zaten işin olmaz.

hayatın_içinden
19-03-2011, 06:54   |  #7  
Yıllanmış Üye
373 mesaj
Alıntı: 36 boys  
hocam sen hotfile felan için mi istiyorsun ben gizlenmek için istiyorsun diye düşündüm hotfile da işe yarar ama bişey indiremezsin çünkü 3 kat yavaş iner senin olayın sadece ıp değiştirmek ise jdownloaderın kendi içinde böyle bir özellike var hemde pcinin bağlantı kopmadan yapıyor bu işi ama böyle ıp değiştire değiştire insan fıtık oluyor ya da yukarıda msj yazan arkadaşın dediği ıp renew ve ıp release gibi komutları kullanabilirisin amacın gizlenmek değilse xbbrowser ile zaten işin olmaz.
  Benim ögrenmek istediğim aslında açıkcası şu şuanda en popüler vede en kullanışlı olarak ''İnternet Download Manager'' programı kullanılıyor.Jdownloader biraz vasat çünki devamlı güncelleme hatalı indirme kaldığı yerden bazen başlamama linkin arada bir süresinin dolup hata vermesi vs vs.
    Ben bu kısaca İDMAN programı ile jdownload'a uygulanan tarzda pc!nin bağlantısı kopmadan veriyi indirebilecek bir yöntem varmıdır.....Konudan biraz uzaktayız ama mazur görün

hayatın_içinden
21-03-2011, 06:12   |  #8  
Yıllanmış Üye
373 mesaj

Yardımcı olacak arkadaşlar varmı bu konuda..?

Kapalı Hesap (91855)
21-03-2011, 19:00   |  #9  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,006 mesaj
Alıntı: buraq7  
CyberGhost VPN programını kullanabilirsin. Bu aralar 1 yıllık bedava pre. dağıtıyor. Google'a CyberGhost VPN 1 yıllık kampanya yazıp bulabilirsin. Bu programla ister oyun ister site tüm yasaklı şeylere girersin yalnız aylık 10 gb'ı aşamıyorsun...
çok sağol program işime yaradı
bu arada hoşgeldin ilk mesajını benim başlığıma attığın için de teşekkür ederim Gülümseme

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (91855) ~ 21 Mart 2011 19:01